loading...
مجله تکنولایف
فرزاد رسولی بازدید : 105 شنبه 22 بهمن 1401 نظرات (0)

دکوراسیون داخلی منزل (100 طرح و ایده)

kitchen decorationفلز، شیشه و چوب موادی هستند که در این سبک بیشتر به کار برده میشوند. اکسسوری کم و ساده در سبک صنعتی دکوراسیون داخلی به کار گرفته میشود. سبک مینیمالیست حدود 10 سال میشود که رواج یافته است. سبک مینیمال همانطور که از نامش پیداست به کمترین چیز از هر المان برای دکوراسیون داخلی بسنده میکند. دکوراسیون داخلی مینیمالیست در واقع فنگ شویی قناعت پیشگی را در معرض دید قرار میدهد. به بیان دیگر این سبک در مقابل سبکهای ماکسیمالیست مانند سنتی ایستاده است و تجمل را نمیپسندد. سبک دکوراسیون داخلی سنتی در هر کشور متفاوت چیده میشود. مثلا سبک سنتی فرانسوی، ایتالیایی، بریتانیایی در یک گروه از سبک دکوراسیون داخلی به نام سنتی اروپایی قرار میگیرند. نکته جالب این است که در ایران دو سبک سنتی وجود دارد که به پیش از ورود اسلام و پس از ورود اسلام به ایران تقسیم میشود. سبک دکوراسیون داخلی بوهمیان نیز از جمله سبک های سنتی است که به منطقه شمال آفریقا و جنوب غربی آسیا تعلق دارد.

 1. تجهیزات صوتی و تصویری
 2. انواع سقف کاذب و عناصر دکوراتیو
 3. LARK & LINEN
 4. طراحی مجدد اجزایی مثل کابینت و کمد و …

kitchen decorationاین اتاق بسیار جمع و جور است و استفاده از آن برای افرادی که اتاق کوچکی دارند و به کتابخانه و تزئینات به خصوصی علاقه ندارند مناسب است. ایده بالا برای افرادی که اتاقی نسبتاً بزرگ دارند بسیار مناسب است. رنگبندی صورتی به صورت غالب در این اتاق اجرا شده. استفاده از این رنگها واقعا آرامشبخش است. وجود تابلو نقاشی در این دکوراسیون و هماهنگی آن با رنگ دیوار اتاق، روتختی و میز میتواند برای افرادی که به سادگی و سبک مدرن علاقهمند هستند ایده مناسبی باشد. در ادامه برای دخترهای نوجوان طرحهای جذاب دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان آمده تا بتوانید قبل از سفارش به یک دکوراتور حرفهای، با طرحهای زیادی آشنا شوید. این تصویر یک دکوراسیون نئوکلاسیک محسوب میشود که خیلی زیبا است. ساخت چنین دکوراسیونی کار هر نجاری نیست پس حواستان باشد کار را به دست کاردان بسپارید. دکوراسیونی که دیده میشود دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان است و وجود عروسکها با میز مطالعه کوچک و طراحی کاغذدیواری که مثل ابر و برف است میتواند ایدهای جذاب برای اتاق یک نوجوان باشد.

دکوراسیون خانه

kitchen decorationاز برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید. همه چیز از در و دیوار گرفته تا ظریفترین قسمتهای منزل تحت پوشش یک طرح جدید قابلیت تغییر را دارند. جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2020 حاکم بر کل فضای خانه است و برای اعمال تغییرات و ایجاد یک استایل جدید از هر گوشه کناری به نحوه احسنت استفاده میکند. همه ابعاد سبک و سلیقهای افراد در جدیدترین دکوراسیون وطراحی داخلی منزل 2020 در نظر گرفته میشود. بنابراین قابلیت ایجاد تغییرات در هر محیطی با فاکتورهای ارائه شده در جدیدترین دکوراسیون داخلی 2020 امکان پذیر است. این بدین معناست که از فضای کلاسیک گرفته تا اصل مدرنیته قابلیت هماهنگی با متدهای به کار رفته در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل را دارند. چند نمونه خاص و کاربردی این سبک طراحی داخلی منزل در این قسمت قابل مشاهده است. به کارگیری رنگ سال دکوراسیون داخلی در طراحی و چیدمان لوازم منزل از دیگر نکات جذاب به کارگیری جدیدترین متدهای دکوراسیون داخلی منزل است.

kitchen decorationطراحی آپارتمان و استفاده از نهایت فضای کاربردی منازل جدید از جمله مهم ترین نکات به کار رفته از سبک جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل است. 1. استفاده حداکثری از فضای منزل: به کارگیری متدهای خاص طراحی و دکوراسیون منزل و ایده پردازی برای استفاده مناسب از فضای خانه از نکات ظریف در جدیدترین روشهای دکوراسیون داخلی منزل است. 2. استفاده از دکورهای مدرن و زیبا: استفاده از پارچه، آینههای فانتزی، کنسولهای خاص، انواع و مدلهای مختلف مبلمان در رنگهای مختلف و حتی توجه به نکات ریزی مثل پایههای مبلمان همگی در طراحیهای جدید منازل نقش دارند. 3. توجه به انرژی و جریان انرژی در دکوراسیون: به کارگیری این روشهای طراحی داخلی در فضای اتاق خواب نیز کاربرد داشته و موجی از انرژیهای مطلوب را در محیط استراحت افراد بوجود آورده است. در این قسمت به معرفی سبکهای مختلف و کاربردی جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2020 میپردازیم. سبکهای به کار رفته در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل در امتداد روشهای به کار رفته در سالهای اخیر مثل جدیدترین سبک داخلی منزل 2019 میباشد.

kitchen decorationرویکردی که در طراحی و دکوراسیون به سبک فرانسوی روستایی دنبال میشود، بیشتر براساس خانههای دنیای قدیم فرانسه است و وسایل مورد استفاده در دکوراسیون سبک کانتری باید طوری باشد که انگار بهطور نمادین تاریخ عمیقی را پشت سر گذاشتهاند. بهطورکلی سبک دکوراسیون فرنچ کانتری تا حدودی به سبک روستیک نزدیک بوده و در آن از متریال و نقوش طبیعی استفاده میشود. برای آشنایی بیشتر با این سبک، مطلب سبک فرنچ کانتری را بخوانید. کلمهی مونوکروم از دو بخش تشکیل شده است؛ مونو به معنی یک و کروم به معنای رنگ! برهمیناساس وقتی در یک محیط از عناصری با طیف خالص، تیره و روشن یک رنگ واحد استفاده شود، به اصطلاح گفته میشود که فضا با توجه به سبک مونوکروم در دکوراسیون یا به بیان درستتر مونوکروماتیک، طراحی شده است. این سبک طراحی با دکوراسیون تک رنگ از گذشته کاربرد داشت اما درحالحاضر میزان استفاده از آن برای طراحان حرفهای و همچنین آماتور، بیشتر شده است. اگر به استفاده از رنگهای شاد و انرژیبخش و فرمهای خاص در طراحی داخلی و چیدمان علاقهمند هستید، سبک پاپ آرت را بهعنوان سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

این سبک در قرن 21 میلادی شکل گرفته است و در آن از خطوط مشخص و صاف و حداقل رنگها استفاده میشود. یکی دیگر از انواع دکوراسیون داخلی، سبک امروزی است. این سبک اغلب با سبک طراحی داخلی دکوراسیون مدرن اشتباه گرفته میشود و یا آن را زیرمجموعه دکوراسیون مدرن میدانند. در این سبک دکوراسیون به همه چیز در زمان حال توجه میشود. در این طراحی از خطوط نرم و منحنی استفاده میشود، در صورتی که در سبک دکوراسیون مدرن از اشکال هندسی و خطوط شکسته استفاده بیشتری میشود. رنگهای گرم نیز فضای آرامشبخشی را در اختیار ساکنان منزل قرار میدهند. هرچه تناژ رنگ ملایمتر باشد این آرامش بیشتر و بیشتر میشود. از دیگر روشهایی که برای اضافه کردن هر چه بیشتر رنگ در دکوراسیون و دیزاین منزل میتوان کمک گرفت استفاده از اشیاء و وسایل گوناگون در فضای خانه است. وسایل هنری اضافه کردن رنگ به محیط خانه را بسیار راحت کرده است. از تبلوهای نقاشی گرفته تا وسایل دکوری هر کدام توانایی اضافه کردن رنگ به محیط خانه را دارند.

2. از کجا بخریم؟

kitchen decorationفراموش نکنید که سایت چیدانه بخشی از برنامه بازاریابی شما در رسانههای اجتماعی است. این سایت یکی از پرطرفدارترین سایتهای حوزه دکوراسیون با نزدیک به 2 میلیون نفر بازدیدکننده است که ماهانه به دنبال ایدههای مرتبط با طراحی و دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار خود هستند. چیدانه یک فروشگاه یا شرکت طراحی دکوراسیون نیست! توجه داشته باشید که چیدانه خودش طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری انجام نمیدهد و کالایی به صورت مستقیم به فروش نمیرساند. چیدانه دارای بهترین اپلیکیشن معماری و دکوراسیون داخلی منزل و محل کار است. 1. از چه کسی کمک بگیریم؟ 2. از کجا بخریم؟ بعد از نصب اپلیکیشن دکوراسیون داخلی چیدانه در همان صفحه اول برنامه، به تمامی ارائهدهندگان خدمات و تولیدکنندگان کالا که در چیدانه فعال هستند دسترسی پیدا میکنید که شامل کلیه مشاغل موجود در بخش خدمات و کالاها در چیدانه است. میتوانید از طریق لینک زیر اپلیکیشن چیدانه را دانلود کنید.

kitchen decorationرشته دکوراسیون داخلی در ایران در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و در خارج از ایران تا مقطع دکترا دانشجو می پذیرد. در خارج از ایران خصوصا کشورهای اروپایی، دکوراسیون فضاهای داخلی هنر بسیار گرانقیمت و البته پررونقی است. نکته ی بسیار اساسی دیگر که در مقالات و مباحث آینده به مرور بدان خواهیم پرداخت، این است که جزئیات دکوراسیون داخلی نقش بسیار کلیدی و موثری در سلامت روانی انسان ها و میزان کارآیی فضا ایفا می کند. در موارد متعدد و قابل تامل، دکوراسیون غیر اصولی و غلط، نه تنها می تواند به سلامت روانی انسان آسیب های متعددی برساند، بلکه با زایل کردن عملکرد و کاربری فضا می تواند مخل آسایش و تخریب کاربری شود. از نمونه های بارز این موضوعات میتوان نحوه دکوراسیون اتاق ها و دفاتر کاری ، اتاق کودک ، اتاق خواب و دکوارسیون آشپزخانه را نام برد که به مرور و در سایر مقالات به معرفی آنها می پردازم. و درست بر همین مبنا، یک دکوراسیون اصولی و مناسب، می تواند راه حلی عالی در بهبود وضعیت زندگی و افزایش راندمان کاری ما باشد.

 • خرید وسایل برحسب نیاز و گنجایش فضا و سبک انتخابی
 • دکوراسیون مدرن
 • BRIGHT BAZAAR
 • فضای کار
 • STYLE BY EMILY HENDERSON
 • HE EAST COAST DESI
 • بازسازي و نوسازي
 • وسایل جانبی

kitchen decorationدرباره ی کالیته رنگ بیشتر بدانید . خود مقوله معماری و دکوراسیون داخلی منزل به بخش های فرعی مختلفی تبدیل می شود که در زیر به آنها اشاره می شود. سرویس بهداشتی یکی از نقاط خصوصی خانه به شمار میرود که دارای دیزاین داخلی خاص خود است. میتوانید با ترفندهای ساده و کم هزینه زیر، دکور سرویس بهداشتی خانهتان را تغییر دهید و حال و هوای جدیدی به آن ببخشید. آشپزخانه ای که هر روز قلب تپنده خانه بوده و میزبان اعضای خانواده است نیز می تواند دکوراسیون خاص و شیک مختص به خود برای مثال دکوراسیون داخلی منزل ایرانی را بگیرد. برای آشنایی با انواع مدل های محبوب برای طراحی آشپزخانه دلخواه مانند فرم های U شکل و L شکل این مقاله را بخوانید. کابینت یکی از عناصر مهم آشپزخانه است که طراحی دکوراسیون داخلی آن می تواند انرژی خوبی روی شما در حین آشپزی بگذارد. برای آشنایی با انواع دکوراسیون کابینت نیز می توانید این مقاله را بخوانید. یکی از موضوعاتی که در این مقوله وجود دارد این است که گاهی واژه طراحی داخلی با دکوراسیون داخلی منزل اشتباها به جای هم به کار برده می شود.

دکوراسیون خانه نظرات و راهنما

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی ورودی راهرو اتاق خواب بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

فرزاد رسولی بازدید : 89 پنجشنبه 20 بهمن 1401 نظرات (0)

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

kitchen decorationدر این سبک می توان از رنگ های دیزاین کافه کوچک مختلف استفاده کرد. طرح ها و نقش های روی سطوح با ظرافت تمام طراحی می شوند و به جزییات اهمیت ویژه ای داده می شود. حتی ساده ترین شکل ها و طرح ها را هم باید با هدف و دقت انتخاب کرد. دکوراسیون داخلی (Interior Decoration) دانش کاربردی و تلفیقی ایجاد حداکثری هماهنگی بین اشیای متعلق در یک مجموعه با توجه به شرایط بنای ساختمان و بهره گیری از رنگها و نور و دیگر عوامل موجود است. این کار یا هنر، هدفش بهینه سازی استفاده از فضای سازه در محتمل ترین و بهترین شکل ممکن و خلق زیبایی در فضای مربوطه است. از اساسیترین فاکتورهای تعیین کننده در مبحث دکوراسیون داخلی رنگها هستند. انتخاب و به کاربرد آنها بسته به مساحت فضای مورد نظر و حجم نور دریافتی بنا متفاوت است. به علاوه عامل دیگر در انتخاب رنگها توجه به هدف بهره برداری از فضای مورد نظر است. طیفهای مختلف رنگ در سه دسته فعال، غیر فعال و خنثی جا میگیرند.

 • STYLE BY EMILY HENDERSON
 • HE EAST COAST DESI
 • بازسازي و نوسازي
 • وسایل جانبی

kitchen decorationالبته قدمت معماری داخلی ایرانی به سالهای خیلی دوری برمیگرده که به ایرانی کهن معروفه. اگر آدمی هستین که نظم، تعادل، تقارن و جزئیات براتون مهمه، سبک کلاسیک، سبک شماست. معمولا فضاهایی که به سبک کلاسیک دکور میشن، مجلل هستن و به عنوان فضاهای لوکس شمرده میشن. رنگهای طلایی، بژ، کرم و رنگهای غنی برگرفته از جواهرات نمادی از سبک کلاسیک محسوب میشه. نقوش و طرحهای تزئینی در همه جا از کاغذدیواری گرفته تا پرده و روکش مبلمان دیده میشه. چوب معمولا حرف اول رو در این دکور میزنه و همه چیز در نهایت ظرافت طراحی میشه. سبک سنتی شباهتهای زیادی به سبک کلاسیک داره اما شاید تنها تفاوتش کمتر تجملی بودن این سبک باشه. تزئینات کمی سادهتر میشن و کیفیت متریالهای مورد استفاده کمی پایینتر میاد تا افرادی که به سبک کلاسیک علاقه دارن اما نمیتونن هزینههای اون رو تامین بکنن هم بتونن خانه خودشون رو مشابه کلاسیک دکور کنن.

فرم ها به طور کلی اشکال هستند.

kitchen decorationفضا یکی از مهمترین عناصر طراحی داخلی است. فضا به عنوان پایه ای عمل می کند که کل نقشه طراحی داخلی در آن ساخته شده است. از این رو ضروری است که طراح از فضای موجود، ابعاد و کاربرد های آن آگاه باشد. خطوط، اشکال را به وجود می آورند و وظیفه ایجاد حس هماهنگی، تضاد و وحدت در یک فضای زندگی را بر عهده دارند. آن ها اشکال را تعریف می کنند و به عنوان راهنمای بصری یک فضای داخلی عمل می کنند. خطوط بطور گسترده به سه نوع افقی، عمودی و پویا تقسیم می شوند. فرم ها به طور کلی اشکال هستند. فرم ها با ترکیب دو یا چند شکل ایجاد می شوند و با کمک عناصر دیگر مانند بافت، الگو ها و رنگ ها می توانند برجسته شوند. فرم خوب تعریف شده هماهنگی برقرار می کند. دو نوع فرم هندسی (ساخته شده توسط انسان) و طبیعی (ارگانیک) وجود دارد. همچنین فرم ها به صورت باز و بسته طبقه بندی می شوند.

لازم نیست هزینه زیادی برای خرید گلدانهای فانتزی کنید.

kitchen decorationایده بعدی برای استفاده از سینی چوبی دکوری میتواند برای ساماندهی به لوازم آرایشی و بهداشتی باشد. گلهای تازه به محیط خانه زندگی و روح میدهند به ویژه اگر در روزهای سرد و بیروح زمستانی گل تازه تهیه کنید، این تفاوت فضای خانه را به وضوح میبینید. داشتن یکی دو گلدان ساده به شما انگیزه خوبی برای خرید گل میدهد. لازم نیست هزینه زیادی برای خرید گلدانهای فانتزی کنید. از گلدانهای بلوری و شیشهای توپی شکل (تنگ ماهی) استفاده کنید. اگر از یک نواختی گلدانهای استوانهای ساده خسته شدهاید با نخ کناف کمی آن را تزیین کنید. اتاق نشیمن شما نمیتواند یک جو راحت و آرامش بخش داشته باشد مگر اینکه بتوانید روی مبل راحتی و میان کوسنها لم بدهید. در این موقعیت به چه چیزی نیاز دارید؟ میتوانید از کتابهای مختلف استفاده کنید. وقتی درباره گلدانهای دکوری صحبت کردم از گیاهان و شکوفههای طبیعی گفتم ولی انتخاب چند شاخه گل یا بوتههای مصنوعی هم میتواند به صرفه و اقتصادی باشد و هم گلدانهای دکوریتان را پر کند.

اگر هم در اتاق خواب مستر از سیستم صوتی و تصویری استفاده میکنید، بهتره ارتفاع اون رو بر حسب تراز دید صحیح درنظر بگیرد (نشسته بر روی مبل یا براساس ارتفاع تخت). در اتاق خواب مستر به دلیل فضای محدود، عملکردهای متفاوت و مبلمان متنوعی که داره، هماهنگی و تعادل برقرار کردن بین این عناصر خیلی ضروری هست. همیشه انتخاب کردن یک سبک واحد در این مواقع کمک بزرگی محسوب میشه، پالت رنگی مشخص و طرحهای مرتبط با هم به ایجاد هماهنگی کمک میکنن. در قسمتهای قبلی به این موضوع اشاره کردیم که بهتره تمامی فضاهای خانه از سبک واحدی پیروی کنن اما وقتی یک جوان یا نوجوان در خانواده دارین، انجام چنین کاری کمی سخت به نظر میرسه، چون اونها میخوان اتاق خواب مخصوص خودشون رو داشته باشن و اگر از لحاظ روانشناسی به قضیه نگاه بکنیم، باید بهشون حق داد و سختگیری نکرد. پس مهمترین اصل رضایت بچه شماست. بذارید خودش تا حد ممکن در طراحی دکوراسیون اتاقش سهیم باشه؛ از انتخاب رنگ اتاق تا وسایل و …

دکوراسیون خانه

kitchen decorationاز آنجا که کمدها تنها از فضای اتاق نور میگیرند بنابراین نور چندانی بهشان نمیرسد و همین سبب میشود درونشان تیره و تاریک باشد و به خوبی دیده نشود. بنابراین بهتر است درون کمد را با رنگهای روشن مثل سفید رنگ کنید تا انعکاس نور کمک کند و لباسهای درون کمد بهتر دیده شود. به این ترتیب انتخاب لباس را بهتر انجام خواهید داد و در مهمانیهای مهم و رسمی از انتخاب لباس پشیمان نمیشوید. برای مدل دکوراسیون منزل عروس مهمترین نکتهای که باید توجه کرد خانهای است که قرار است به آن بروند. اینکه متراژ خانه به چه میزان است و چگونه معمار، آن را طراحی کرده است. از آنجایی که اکثر زوجهای جوان هنوز به ثبات مالی نرسیدهاند بهتر است برای چیدمان منزل خود با دقت عمل کرده و سعی کنند قبل از خرید وسایل تحقیقات لازم را داشته باشند. نکته دیگر که باید به آن توجه کرد صاحبخانه بودن یا استیجاری بودن ملک است.

kitchen decorationهدف این سبک ساده، غنی و رنگارنگ به نظر رسیدن بدون زیادهروی است. و بااینکه مثلث شکلی محبوب است ترکیب و جور کردن آنها باهم مؤثر است. از قطعات زاویهدار برای کنترل انحنای اتاق استفاده کنید. انتخاب رنگ نقش مهمی بازی میکند و شما قطعاً باید از رنگ طلایی در تمام نقاط برجسته استفاده کنید. سبز زمردی تیره و رنگ دیگر جواهرات خیلی رایج هستند بهخصوص وقتی با مواد طبیعی دیگر مثل یشم و ابسدین ترکیب شود. سبک ژاپنی یک زیباشناسی واقعاً ساده برای دستیابی دارد و این زیباشناسی احساس کلی که از فضا میگیرید تغییر میدهد. نکته اصلی اینجاست که شما باید فضای زندگی را طوری سازماندهی کنید که به مفهوم ذن دست پیدا کنید. هر جا که ممکن است بامبو و نماهای چوبی را برای بنا کردن دکوراسیون اتاق ترکیب و احساس زمینی بودن را بیشتر ایجاد کنید. میتوانید کاربرد آن را با پردهها یا حصیر پنجرهها تقلید کنید.

به چند طاقچه نیاز دارید؟ یک طاقچه به سبک و طرح نردبان را با گیاهانی متفاوت ترکیب و تزئین کنید. وقتی خانهتان را با جزئیاتی ظریفتر آذین میکنید مطمئن باشید مقدار زیادی مواد طبیعی مثل چرم پوشیدنی و خز مصنوعی یا پوست را اضافه کنید که همیشه شروعی خوب هستند. یکی از مشهورترین (بدون محدودیت) در سبکهای طراحی داخلی، دکوراسیون بوهیمیایی نوعی آزادی و بیپروایی ارائه میدهد که بسیار جسورانه و سرمست کننده است. این سبک جهانی ترکیبی از یافتههای عجیبوغریب و مبلمان آنتیک و قدیمی از منابعی همچون عرضهی کالاهای ارزان و سفرها است. این سبک گلچین شده نشانی از درخشش روزانه از طریق لوازم کریستال، ابزار مهرهدار، جواهرات و حال و هوای کلی آرامش در خود دارد. اگر مبلمان متنوع و ایدههای چیدمان زیبا را در نظر دارید. این سبک طراحی داخلی مناسب اتاق پذیرایی شما خواهد بود. به نظر میرسد سبک بوهو در حال ناپدید شدن باشد ولی بهواسطه اتفاقاتی حتی مشهورتر از همیشه هم شده است. چیدمان یک اتاق نشیمن به سبک بوهو میتواند بهطور باورنکردنی پرارزش باشد و به اتاق ارتعاشی عالی بدهد.

 1. طراحی مجدد اجزایی مثل کابینت و کمد و …
 2. خرید وسایل برحسب نیاز و گنجایش فضا و سبک انتخابی
 3. دکوراسیون مدرن
 4. BRIGHT BAZAAR
 5. فضای کار

مبلمان مدرن با ظاهری امروزی و متنوع مورد استقبال قرار گرفته است. مدل کلاسیک آن شبیه مدل کلاسیک است با این تفاوت که در مدل مدرن کلاسیک در ساختار مبلمان منبت کاری بیشتر و ظرافت بیشتری به کار میرود. مبلمان حصیری بیشتر در فضای باز در مجاورت استخرها و مناطق ساحلی کاربرد دارد.مبلهای چرمی با متریال چرم به سهولت نظافت شده به علاوه دارای تنوع قابل قبولی هستند و دوام زیادی دارند. است. مبل شزلون دارای دسته قوسی شکل است بیشتر جنبه دکوراتیو دارد. پردهها نیز از اجزای اصلی دکوراسیون داخلی هستند. میتوان اشاره کرد. پرده اتریشی به حالت والان چیندار از پایین به بالا جمع میشود. برای ایجاد چین در پرده باید 2 تا 3 برابر عرض پنجره پارچه تهیه شود و توصیه میشود تا در سبک کلاسیک از این مدل پرده استفاده شود. است. این قسمت نمایش نتیجه نهایی همه انتخابهایی است که برای این هدف انجام شده است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قفسه برای اتاق خواب لطفا از صفحه ما بخواهید.

فرزاد رسولی بازدید : 100 شنبه 12 شهریور 1401 نظرات (0)

مبلها را طوری بچینید که مسیر راحتی برای رفتوآمد به فضاهای دیگر خانه داشته باشید. مبلمان را با فاصلهای از هم قرار دهید که گفتوگوی اهالی خانه با هم راحت باشد و صدای هم را بشنوند. اگر اتاق نشیمن بزرگی دارید میتوانید از کاناپه الشکل به عنوان مبلمان اصلی استفاده کنید. مجله منزل و دکوراسیون این نوع مبلمان میتواند فضایی صمیمی و دنج به اتاق نشیمن بدهد. حتی اگر اتاق نشیمن جداگانهای ندارید، میتوانید با چیدن مبلمان الشکل، یک جداسازی انجام دهید و اتاق نشیمن ایجاد کنید. اگر مبلمان شما به صورتی است که صندلی تکی هم دارد، آن را طوری قرار دهید که خیلی خارج از فضای گفتگو نباشد. حتما نباید مبلمان را به دیوار بچسبایند. سعی کنید آنها را به مرکز اتاق نزدیکتر کنید و فضای صمیمانهتری ایجاد کنید. فرش بزرگ، زینتبخش یک نشیمنِ عالی! انتخاب فرش برای اتاق نشیمن بسیار مهم است. اگر قصد تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن را دارید، ابتدا فرش و بعد بقیه قطعات چیدمان را انتخاب کنید. یکی از اولین مواردی که در انتخاب فرش در اتاق نشیمن باید به آن توجه کنید، اندازه فرش است.

راه اول: طراحی داخلی بوتیک از لحاظ عناصر معماری، به شکلی که با طراحی و اجرای دکورهای زیبا، اجناس به بهترین شکل در آن ها قرار بگیرند. راه دوم: بهره گرفتن از تجهیزات فروشگاه پوشاک که تنوع بسیار زیادی دارند و غیر از عملکرد بسیاری مفیدی که دارند، می توانند به عنوان نوعی عنصر دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار بگیرند. در طراحی داخلی باید به راحتی مشتری نیز توجه کرد. مشتری باید به راحتی به همه اجناس دستری داشته باشد و بتواند انتخاب خود را به سادگی انجام دهد. اگر فضای بوتیک شما این اجازه را می دهد، مکان مناسبی برای استراحت همراهان در نظر بگیرید.دکوراسیون اتاق مستر بسیار پیش می آید که همراهان فردی که برای خرید به داخل بوتیک می آید، به خاطر خسته شدن، او را از ادامه خرید منصرف می سازند. نکته دیگری که وجود دارد، نوع چیدمان و نورپردازی اجناس می باشد. این کار باید به شکلی انجام شود که مشتری ها جذب شوند. تابش نور به صورت مستقیم به اجناس، فکر خوبی نیست.

هرکسی که به قصد خرید به لباس فروشی برود با دیدن لباس ها میتواند برای خود لباس انتخاب کند و یا اصلا قصد خرید ندارد با دیدن لباس ها جذب آن ها شده و میخرد. پس سعی کنید دکوراسیون مغازه را طوری انتخاب کنید که همه ی لباس ها در دید مشتری ها باشد تا بتوانند به خوبی آن هارا انتخاب کنند. بهترین لباس های مغازه را در آنجا قرار دهید تمیز و مرتب بودن مغازه یکی از بهترین نکات در جذب مشتری است. حتمی لباس هارا به خوبی در مغازه بچینید تا بتواند مشتری را به خوبی جذب کند. میتوانید از آویز های لباس در وسط مغازه استفاده کنید و همه ی لباس هارا روی آویز لباس قرار دهید. با این کار میتوانید مغازه را همیشه مرتب و تمیز نگه دارید. و مشتری ها میتوانند به راحتی لباس مورد علاقه ی خود را پیدا کنند.حتمی در نورپردازی به خوبی دقت کنید مغازه را زیاد شلوغ نکنید و از نور آبی برای نورپردازی مغازه و اطراف قفسه های لباس استفاده کنید.

بهتر است چیدمان سالن های مربع شکل را به همان شکل مربع بچینید. طبق معمول باید نقطه کانونی مناسبی بیابید. نقطه مرکزی یا کانونی در دکوراسیون مهم ترین نقطه در اتاق است که هنگام ورود باید قبل از همه به چشم بیاید که معمولا تلویزیون یا شومینه است. پس از انتخاب نقطه مرکزی فرش را مقابل آن انداخته و مبلمان را دور آن بچینید. برای چیدمان مبل در پذیرایی مربع کوچک بهتر است نقطه کانونی (تلویزیون یا شومینه) روبروی در ورودی باشد. سپس کاناپه دو یا سه نفره را در یک طرف، و مبلمان تک نفره یا صندلی را در طرف دیگر نقطه مرکزی قرار دهید. در این حالت بهتر است پشت به در ورودی مبلی قرار ندهید. راه دیگر این است که می توانید کاناپه را روبروی نقطه کانونی قرار داده، دو مبل تک نفره یا صندلی را روبروی آن و دوطرف نقطه مرکزی به صورت قرینه بچینید. برای چیدمان پذیرایی مربع شکل کوچک با دو دست مبل، بهتر است از دو نیم ست مبل استفاده کنید.

مبل چستر ترک را از این سایت دریافت کنید. مبل چستر ترک، کنار دیگر مبلهای ترکیه، مثل مبل راحتی و مبل کلاسیک از محبوبیت زیادی برخورداره و به جایگاه معتبری دست یافته هست. بدون شک مبل چسترفیلد یکی از معروف ترین سبکها در صنعت مبلمان است. به همین جهت ترکیه یکی کشورهای پیشگام در صنعت مبلمان است که تونسته با ایدههای خلاقانه و نوآوری در طراحی مبل چستر ترک و دیگر مبلمانها، جایگاه معبتری در صنایع مبل سازی و برندینگ به دست بیاره. مبل چستر ترک هم یکی دیگر از چشم نوازترین مبلمانها برای داشتن دکوراسیون جذاب و لوکس است. برای داشتن مبل راحتی با کیفیت و زیبا، مبلهای چستر ترک انتخاب خوبی هستند. ورودی آشپزخانه بدون اپن این مبل با سایر مبلهای چستر تفاوت آنچنانی نداره و گاها در مدل و طراحی شاهد تفاوت خواهیم بود. در ادامه مطلب می خواهیم پیش از آشنایی با مبل چستر ترک، پیش زمینه و آگاهی دقیق تری از مبل چسترفیلد داشته باشیم. پس ما رو همراهی کنید تا به سراغ مبل چستر ترک رفته و راجع به ویژگی هایش صحبت می کنیم و به مزایا و معایب مبل رو بگیم.

این کار در خرید آنی مشتری هم تأثیرگذار است. باید محصولات خود را طوری در کنار هم قرار بدهید که مشتری، تعامل و وابستگی آنها را درک کند و برای خرید محصول مرتبط تشویق شود. محصولات پرفروش و پرتقاضا را همسطح با چشم مشتریان قرار بدهید و محصولاتی را که کمتر تقاضا دارند در ردیفهای بالاتر یا پایینتر بچینید. نکتهی مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که سرعتگیرها را متناوبا مثلا هفتهای یکبار عوض کنید تا برای مشتریان ثابت تازگی و تنوع داشته باشد. نکتهای که نباید از آن غافل باشید این است که بسیاری از مشتریان بهخصوص خانمها دوست ندارند کسی یا چیزی از پشت مانع آنها برای حرکت شود و با بدنشان تماس داشته باشد. بنابراین هنگام چیدن محصولات مغازه باید دقت کنید که فضای کافی برای عبور مشتریان در نظر بگیرید تا فضای شخصی قابل قبولی اطراف خود داشته باشند و بتوانند آزادنه حرکت کنند.

محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ پارچه این مدل وجود ندارد و میتوانید با توجه به تم رنگی منزل خود رنگ آن را انتخاب کنید. پایههای مدل راحتی لوکا نیز چوبی بوده و رنگ پایهها نیز قابل تغییر هستند. اگر به دنبال خرید یک مدل جدید مبل راحتی شیک و ساده هستید، مبل راحتی ربکا میتواند یکی از گزینههای خرید شما باشد. این مدل، که طراحی آن برگرفته از سبکهای مبلمان راحتی اروپایی است، یکی از جدیدترین مدل های مبلمان راحتی توکامارت است که در سال 2020 طراحی و تولید شده است و میتوان آن را جزء مدلهای مبلمان راحتی مدرن دانست. به همین خاطر نیز مدل ربکا در هر دکوراسیونی به سبک مدرن میتواند جای داشته باشد. مبل راحتی جدید ربکا نیز دارای تنوع در رنگ و طرح پارچه و پایههای چوبی بوده و میتوانید آن را با رنگ دلخواه خود سفارش دهید، اما پیشنهاد میکنیم که برای این مدل طرح پارچه ساده انتخاب کنید.

 1. نحوه چیدمان اجناس
 2. هزینه دکوراسیون منزل: ۲۴۰ میلیون تومان
 3. پادشاهی (Regal Style)
 4. افزایش شکوه و زیبایی فضا

مبلمان اداری از جمله اصلی ترین تجهیزات یک شرکت به شمار می روند. اساساً به کلیه لوازم یک شرکت که به هر نحوی زمینه نشستن و یا کار کردن را فراهم می کنند، ست مبلمان اداری گفته می شود. مبلمان اداری شامل چیست؟ راه اندازی و تأسیس یک شرکت نیاز به تأمین مبلمان اداری دارد. برچسب کمد لباس عملاً عملکرد یک اداره بدون مبلمان مختل می شود. مبلمان های اداری انواع مختلفی دارند و هر یک بخشی از نیاز کارمندان و یا مشتریان را برطرف می کنند. 1. میز اداری : میزها مهم ترین عضو در یک شرکت به شمار می روند. به طور معمول در یک شرکت از چندین میز در ابعاد مختلف استفاده می شود. 120 سانتی متر با ارتفاع 80 سانتی متر تعیین می شود. با اینحال شما می توانید ابعاد میز اداری مورد نیاز خود را در تناسب با ابعاد محیط تغییر دهید. 2. صندلی اداری : یکی دیگر انواع مبلمان های اداری شامل صندلی های اداری می شود.

درباره ما
مجله آموزشی و تکنولوژی همراه با راهنمای خرید لوازم خانگی، لپتاپ استوک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، پزشکی و دندانپزشکی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 112
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 57
 • بازدید امروز : 88
 • باردید دیروز : 127
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 845
 • بازدید ماه : 4,272
 • بازدید سال : 20,670
 • بازدید کلی : 39,508