loading...
مجله تکنولایف
فرزاد رسولی بازدید : 49 شنبه 12 شهریور 1401 نظرات (0)

مبلها را طوری بچینید که مسیر راحتی برای رفتوآمد به فضاهای دیگر خانه داشته باشید. مبلمان را با فاصلهای از هم قرار دهید که گفتوگوی اهالی خانه با هم راحت باشد و صدای هم را بشنوند. اگر اتاق نشیمن بزرگی دارید میتوانید از کاناپه الشکل به عنوان مبلمان اصلی استفاده کنید. مجله منزل و دکوراسیون این نوع مبلمان میتواند فضایی صمیمی و دنج به اتاق نشیمن بدهد. حتی اگر اتاق نشیمن جداگانهای ندارید، میتوانید با چیدن مبلمان الشکل، یک جداسازی انجام دهید و اتاق نشیمن ایجاد کنید. اگر مبلمان شما به صورتی است که صندلی تکی هم دارد، آن را طوری قرار دهید که خیلی خارج از فضای گفتگو نباشد. حتما نباید مبلمان را به دیوار بچسبایند. سعی کنید آنها را به مرکز اتاق نزدیکتر کنید و فضای صمیمانهتری ایجاد کنید. فرش بزرگ، زینتبخش یک نشیمنِ عالی! انتخاب فرش برای اتاق نشیمن بسیار مهم است. اگر قصد تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن را دارید، ابتدا فرش و بعد بقیه قطعات چیدمان را انتخاب کنید. یکی از اولین مواردی که در انتخاب فرش در اتاق نشیمن باید به آن توجه کنید، اندازه فرش است.

راه اول: طراحی داخلی بوتیک از لحاظ عناصر معماری، به شکلی که با طراحی و اجرای دکورهای زیبا، اجناس به بهترین شکل در آن ها قرار بگیرند. راه دوم: بهره گرفتن از تجهیزات فروشگاه پوشاک که تنوع بسیار زیادی دارند و غیر از عملکرد بسیاری مفیدی که دارند، می توانند به عنوان نوعی عنصر دکوراتیو نیز مورد استفاده قرار بگیرند. در طراحی داخلی باید به راحتی مشتری نیز توجه کرد. مشتری باید به راحتی به همه اجناس دستری داشته باشد و بتواند انتخاب خود را به سادگی انجام دهد. اگر فضای بوتیک شما این اجازه را می دهد، مکان مناسبی برای استراحت همراهان در نظر بگیرید.دکوراسیون اتاق مستر بسیار پیش می آید که همراهان فردی که برای خرید به داخل بوتیک می آید، به خاطر خسته شدن، او را از ادامه خرید منصرف می سازند. نکته دیگری که وجود دارد، نوع چیدمان و نورپردازی اجناس می باشد. این کار باید به شکلی انجام شود که مشتری ها جذب شوند. تابش نور به صورت مستقیم به اجناس، فکر خوبی نیست.

هرکسی که به قصد خرید به لباس فروشی برود با دیدن لباس ها میتواند برای خود لباس انتخاب کند و یا اصلا قصد خرید ندارد با دیدن لباس ها جذب آن ها شده و میخرد. پس سعی کنید دکوراسیون مغازه را طوری انتخاب کنید که همه ی لباس ها در دید مشتری ها باشد تا بتوانند به خوبی آن هارا انتخاب کنند. بهترین لباس های مغازه را در آنجا قرار دهید تمیز و مرتب بودن مغازه یکی از بهترین نکات در جذب مشتری است. حتمی لباس هارا به خوبی در مغازه بچینید تا بتواند مشتری را به خوبی جذب کند. میتوانید از آویز های لباس در وسط مغازه استفاده کنید و همه ی لباس هارا روی آویز لباس قرار دهید. با این کار میتوانید مغازه را همیشه مرتب و تمیز نگه دارید. و مشتری ها میتوانند به راحتی لباس مورد علاقه ی خود را پیدا کنند.حتمی در نورپردازی به خوبی دقت کنید مغازه را زیاد شلوغ نکنید و از نور آبی برای نورپردازی مغازه و اطراف قفسه های لباس استفاده کنید.

بهتر است چیدمان سالن های مربع شکل را به همان شکل مربع بچینید. طبق معمول باید نقطه کانونی مناسبی بیابید. نقطه مرکزی یا کانونی در دکوراسیون مهم ترین نقطه در اتاق است که هنگام ورود باید قبل از همه به چشم بیاید که معمولا تلویزیون یا شومینه است. پس از انتخاب نقطه مرکزی فرش را مقابل آن انداخته و مبلمان را دور آن بچینید. برای چیدمان مبل در پذیرایی مربع کوچک بهتر است نقطه کانونی (تلویزیون یا شومینه) روبروی در ورودی باشد. سپس کاناپه دو یا سه نفره را در یک طرف، و مبلمان تک نفره یا صندلی را در طرف دیگر نقطه مرکزی قرار دهید. در این حالت بهتر است پشت به در ورودی مبلی قرار ندهید. راه دیگر این است که می توانید کاناپه را روبروی نقطه کانونی قرار داده، دو مبل تک نفره یا صندلی را روبروی آن و دوطرف نقطه مرکزی به صورت قرینه بچینید. برای چیدمان پذیرایی مربع شکل کوچک با دو دست مبل، بهتر است از دو نیم ست مبل استفاده کنید.

مبل چستر ترک را از این سایت دریافت کنید. مبل چستر ترک، کنار دیگر مبلهای ترکیه، مثل مبل راحتی و مبل کلاسیک از محبوبیت زیادی برخورداره و به جایگاه معتبری دست یافته هست. بدون شک مبل چسترفیلد یکی از معروف ترین سبکها در صنعت مبلمان است. به همین جهت ترکیه یکی کشورهای پیشگام در صنعت مبلمان است که تونسته با ایدههای خلاقانه و نوآوری در طراحی مبل چستر ترک و دیگر مبلمانها، جایگاه معبتری در صنایع مبل سازی و برندینگ به دست بیاره. مبل چستر ترک هم یکی دیگر از چشم نوازترین مبلمانها برای داشتن دکوراسیون جذاب و لوکس است. برای داشتن مبل راحتی با کیفیت و زیبا، مبلهای چستر ترک انتخاب خوبی هستند. ورودی آشپزخانه بدون اپن این مبل با سایر مبلهای چستر تفاوت آنچنانی نداره و گاها در مدل و طراحی شاهد تفاوت خواهیم بود. در ادامه مطلب می خواهیم پیش از آشنایی با مبل چستر ترک، پیش زمینه و آگاهی دقیق تری از مبل چسترفیلد داشته باشیم. پس ما رو همراهی کنید تا به سراغ مبل چستر ترک رفته و راجع به ویژگی هایش صحبت می کنیم و به مزایا و معایب مبل رو بگیم.

این کار در خرید آنی مشتری هم تأثیرگذار است. باید محصولات خود را طوری در کنار هم قرار بدهید که مشتری، تعامل و وابستگی آنها را درک کند و برای خرید محصول مرتبط تشویق شود. محصولات پرفروش و پرتقاضا را همسطح با چشم مشتریان قرار بدهید و محصولاتی را که کمتر تقاضا دارند در ردیفهای بالاتر یا پایینتر بچینید. نکتهی مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که سرعتگیرها را متناوبا مثلا هفتهای یکبار عوض کنید تا برای مشتریان ثابت تازگی و تنوع داشته باشد. نکتهای که نباید از آن غافل باشید این است که بسیاری از مشتریان بهخصوص خانمها دوست ندارند کسی یا چیزی از پشت مانع آنها برای حرکت شود و با بدنشان تماس داشته باشد. بنابراین هنگام چیدن محصولات مغازه باید دقت کنید که فضای کافی برای عبور مشتریان در نظر بگیرید تا فضای شخصی قابل قبولی اطراف خود داشته باشند و بتوانند آزادنه حرکت کنند.

محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ پارچه این مدل وجود ندارد و میتوانید با توجه به تم رنگی منزل خود رنگ آن را انتخاب کنید. پایههای مدل راحتی لوکا نیز چوبی بوده و رنگ پایهها نیز قابل تغییر هستند. اگر به دنبال خرید یک مدل جدید مبل راحتی شیک و ساده هستید، مبل راحتی ربکا میتواند یکی از گزینههای خرید شما باشد. این مدل، که طراحی آن برگرفته از سبکهای مبلمان راحتی اروپایی است، یکی از جدیدترین مدل های مبلمان راحتی توکامارت است که در سال 2020 طراحی و تولید شده است و میتوان آن را جزء مدلهای مبلمان راحتی مدرن دانست. به همین خاطر نیز مدل ربکا در هر دکوراسیونی به سبک مدرن میتواند جای داشته باشد. مبل راحتی جدید ربکا نیز دارای تنوع در رنگ و طرح پارچه و پایههای چوبی بوده و میتوانید آن را با رنگ دلخواه خود سفارش دهید، اما پیشنهاد میکنیم که برای این مدل طرح پارچه ساده انتخاب کنید.

 1. نحوه چیدمان اجناس
 2. هزینه دکوراسیون منزل: ۲۴۰ میلیون تومان
 3. پادشاهی (Regal Style)
 4. افزایش شکوه و زیبایی فضا

مبلمان اداری از جمله اصلی ترین تجهیزات یک شرکت به شمار می روند. اساساً به کلیه لوازم یک شرکت که به هر نحوی زمینه نشستن و یا کار کردن را فراهم می کنند، ست مبلمان اداری گفته می شود. مبلمان اداری شامل چیست؟ راه اندازی و تأسیس یک شرکت نیاز به تأمین مبلمان اداری دارد. برچسب کمد لباس عملاً عملکرد یک اداره بدون مبلمان مختل می شود. مبلمان های اداری انواع مختلفی دارند و هر یک بخشی از نیاز کارمندان و یا مشتریان را برطرف می کنند. 1. میز اداری : میزها مهم ترین عضو در یک شرکت به شمار می روند. به طور معمول در یک شرکت از چندین میز در ابعاد مختلف استفاده می شود. 120 سانتی متر با ارتفاع 80 سانتی متر تعیین می شود. با اینحال شما می توانید ابعاد میز اداری مورد نیاز خود را در تناسب با ابعاد محیط تغییر دهید. 2. صندلی اداری : یکی دیگر انواع مبلمان های اداری شامل صندلی های اداری می شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
مجله آموزشی و تکنولوژی همراه با راهنمای خرید لوازم خانگی، لپتاپ استوک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، پزشکی و دندانپزشکی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 62
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 43
 • بازدید امروز : 61
 • باردید دیروز : 51
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 551
 • بازدید ماه : 112
 • بازدید سال : 11,591
 • بازدید کلی : 16,971