loading...
مجله تکنولایف
فرزاد رسولی بازدید : 43 شنبه 22 بهمن 1401 نظرات (0)

دکوراسیون داخلی منزل (100 طرح و ایده)

kitchen decorationفلز، شیشه و چوب موادی هستند که در این سبک بیشتر به کار برده میشوند. اکسسوری کم و ساده در سبک صنعتی دکوراسیون داخلی به کار گرفته میشود. سبک مینیمالیست حدود 10 سال میشود که رواج یافته است. سبک مینیمال همانطور که از نامش پیداست به کمترین چیز از هر المان برای دکوراسیون داخلی بسنده میکند. دکوراسیون داخلی مینیمالیست در واقع فنگ شویی قناعت پیشگی را در معرض دید قرار میدهد. به بیان دیگر این سبک در مقابل سبکهای ماکسیمالیست مانند سنتی ایستاده است و تجمل را نمیپسندد. سبک دکوراسیون داخلی سنتی در هر کشور متفاوت چیده میشود. مثلا سبک سنتی فرانسوی، ایتالیایی، بریتانیایی در یک گروه از سبک دکوراسیون داخلی به نام سنتی اروپایی قرار میگیرند. نکته جالب این است که در ایران دو سبک سنتی وجود دارد که به پیش از ورود اسلام و پس از ورود اسلام به ایران تقسیم میشود. سبک دکوراسیون داخلی بوهمیان نیز از جمله سبک های سنتی است که به منطقه شمال آفریقا و جنوب غربی آسیا تعلق دارد.

 1. تجهیزات صوتی و تصویری
 2. انواع سقف کاذب و عناصر دکوراتیو
 3. LARK & LINEN
 4. طراحی مجدد اجزایی مثل کابینت و کمد و …

kitchen decorationاین اتاق بسیار جمع و جور است و استفاده از آن برای افرادی که اتاق کوچکی دارند و به کتابخانه و تزئینات به خصوصی علاقه ندارند مناسب است. ایده بالا برای افرادی که اتاقی نسبتاً بزرگ دارند بسیار مناسب است. رنگبندی صورتی به صورت غالب در این اتاق اجرا شده. استفاده از این رنگها واقعا آرامشبخش است. وجود تابلو نقاشی در این دکوراسیون و هماهنگی آن با رنگ دیوار اتاق، روتختی و میز میتواند برای افرادی که به سادگی و سبک مدرن علاقهمند هستند ایده مناسبی باشد. در ادامه برای دخترهای نوجوان طرحهای جذاب دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان آمده تا بتوانید قبل از سفارش به یک دکوراتور حرفهای، با طرحهای زیادی آشنا شوید. این تصویر یک دکوراسیون نئوکلاسیک محسوب میشود که خیلی زیبا است. ساخت چنین دکوراسیونی کار هر نجاری نیست پس حواستان باشد کار را به دست کاردان بسپارید. دکوراسیونی که دیده میشود دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان است و وجود عروسکها با میز مطالعه کوچک و طراحی کاغذدیواری که مثل ابر و برف است میتواند ایدهای جذاب برای اتاق یک نوجوان باشد.

دکوراسیون خانه

kitchen decorationاز برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید. همه چیز از در و دیوار گرفته تا ظریفترین قسمتهای منزل تحت پوشش یک طرح جدید قابلیت تغییر را دارند. جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2020 حاکم بر کل فضای خانه است و برای اعمال تغییرات و ایجاد یک استایل جدید از هر گوشه کناری به نحوه احسنت استفاده میکند. همه ابعاد سبک و سلیقهای افراد در جدیدترین دکوراسیون وطراحی داخلی منزل 2020 در نظر گرفته میشود. بنابراین قابلیت ایجاد تغییرات در هر محیطی با فاکتورهای ارائه شده در جدیدترین دکوراسیون داخلی 2020 امکان پذیر است. این بدین معناست که از فضای کلاسیک گرفته تا اصل مدرنیته قابلیت هماهنگی با متدهای به کار رفته در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل را دارند. چند نمونه خاص و کاربردی این سبک طراحی داخلی منزل در این قسمت قابل مشاهده است. به کارگیری رنگ سال دکوراسیون داخلی در طراحی و چیدمان لوازم منزل از دیگر نکات جذاب به کارگیری جدیدترین متدهای دکوراسیون داخلی منزل است.

kitchen decorationطراحی آپارتمان و استفاده از نهایت فضای کاربردی منازل جدید از جمله مهم ترین نکات به کار رفته از سبک جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل است. 1. استفاده حداکثری از فضای منزل: به کارگیری متدهای خاص طراحی و دکوراسیون منزل و ایده پردازی برای استفاده مناسب از فضای خانه از نکات ظریف در جدیدترین روشهای دکوراسیون داخلی منزل است. 2. استفاده از دکورهای مدرن و زیبا: استفاده از پارچه، آینههای فانتزی، کنسولهای خاص، انواع و مدلهای مختلف مبلمان در رنگهای مختلف و حتی توجه به نکات ریزی مثل پایههای مبلمان همگی در طراحیهای جدید منازل نقش دارند. 3. توجه به انرژی و جریان انرژی در دکوراسیون: به کارگیری این روشهای طراحی داخلی در فضای اتاق خواب نیز کاربرد داشته و موجی از انرژیهای مطلوب را در محیط استراحت افراد بوجود آورده است. در این قسمت به معرفی سبکهای مختلف و کاربردی جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2020 میپردازیم. سبکهای به کار رفته در جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل در امتداد روشهای به کار رفته در سالهای اخیر مثل جدیدترین سبک داخلی منزل 2019 میباشد.

kitchen decorationرویکردی که در طراحی و دکوراسیون به سبک فرانسوی روستایی دنبال میشود، بیشتر براساس خانههای دنیای قدیم فرانسه است و وسایل مورد استفاده در دکوراسیون سبک کانتری باید طوری باشد که انگار بهطور نمادین تاریخ عمیقی را پشت سر گذاشتهاند. بهطورکلی سبک دکوراسیون فرنچ کانتری تا حدودی به سبک روستیک نزدیک بوده و در آن از متریال و نقوش طبیعی استفاده میشود. برای آشنایی بیشتر با این سبک، مطلب سبک فرنچ کانتری را بخوانید. کلمهی مونوکروم از دو بخش تشکیل شده است؛ مونو به معنی یک و کروم به معنای رنگ! برهمیناساس وقتی در یک محیط از عناصری با طیف خالص، تیره و روشن یک رنگ واحد استفاده شود، به اصطلاح گفته میشود که فضا با توجه به سبک مونوکروم در دکوراسیون یا به بیان درستتر مونوکروماتیک، طراحی شده است. این سبک طراحی با دکوراسیون تک رنگ از گذشته کاربرد داشت اما درحالحاضر میزان استفاده از آن برای طراحان حرفهای و همچنین آماتور، بیشتر شده است. اگر به استفاده از رنگهای شاد و انرژیبخش و فرمهای خاص در طراحی داخلی و چیدمان علاقهمند هستید، سبک پاپ آرت را بهعنوان سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

این سبک در قرن 21 میلادی شکل گرفته است و در آن از خطوط مشخص و صاف و حداقل رنگها استفاده میشود. یکی دیگر از انواع دکوراسیون داخلی، سبک امروزی است. این سبک اغلب با سبک طراحی داخلی دکوراسیون مدرن اشتباه گرفته میشود و یا آن را زیرمجموعه دکوراسیون مدرن میدانند. در این سبک دکوراسیون به همه چیز در زمان حال توجه میشود. در این طراحی از خطوط نرم و منحنی استفاده میشود، در صورتی که در سبک دکوراسیون مدرن از اشکال هندسی و خطوط شکسته استفاده بیشتری میشود. رنگهای گرم نیز فضای آرامشبخشی را در اختیار ساکنان منزل قرار میدهند. هرچه تناژ رنگ ملایمتر باشد این آرامش بیشتر و بیشتر میشود. از دیگر روشهایی که برای اضافه کردن هر چه بیشتر رنگ در دکوراسیون و دیزاین منزل میتوان کمک گرفت استفاده از اشیاء و وسایل گوناگون در فضای خانه است. وسایل هنری اضافه کردن رنگ به محیط خانه را بسیار راحت کرده است. از تبلوهای نقاشی گرفته تا وسایل دکوری هر کدام توانایی اضافه کردن رنگ به محیط خانه را دارند.

2. از کجا بخریم؟

kitchen decorationفراموش نکنید که سایت چیدانه بخشی از برنامه بازاریابی شما در رسانههای اجتماعی است. این سایت یکی از پرطرفدارترین سایتهای حوزه دکوراسیون با نزدیک به 2 میلیون نفر بازدیدکننده است که ماهانه به دنبال ایدههای مرتبط با طراحی و دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار خود هستند. چیدانه یک فروشگاه یا شرکت طراحی دکوراسیون نیست! توجه داشته باشید که چیدانه خودش طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری انجام نمیدهد و کالایی به صورت مستقیم به فروش نمیرساند. چیدانه دارای بهترین اپلیکیشن معماری و دکوراسیون داخلی منزل و محل کار است. 1. از چه کسی کمک بگیریم؟ 2. از کجا بخریم؟ بعد از نصب اپلیکیشن دکوراسیون داخلی چیدانه در همان صفحه اول برنامه، به تمامی ارائهدهندگان خدمات و تولیدکنندگان کالا که در چیدانه فعال هستند دسترسی پیدا میکنید که شامل کلیه مشاغل موجود در بخش خدمات و کالاها در چیدانه است. میتوانید از طریق لینک زیر اپلیکیشن چیدانه را دانلود کنید.

kitchen decorationرشته دکوراسیون داخلی در ایران در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و در خارج از ایران تا مقطع دکترا دانشجو می پذیرد. در خارج از ایران خصوصا کشورهای اروپایی، دکوراسیون فضاهای داخلی هنر بسیار گرانقیمت و البته پررونقی است. نکته ی بسیار اساسی دیگر که در مقالات و مباحث آینده به مرور بدان خواهیم پرداخت، این است که جزئیات دکوراسیون داخلی نقش بسیار کلیدی و موثری در سلامت روانی انسان ها و میزان کارآیی فضا ایفا می کند. در موارد متعدد و قابل تامل، دکوراسیون غیر اصولی و غلط، نه تنها می تواند به سلامت روانی انسان آسیب های متعددی برساند، بلکه با زایل کردن عملکرد و کاربری فضا می تواند مخل آسایش و تخریب کاربری شود. از نمونه های بارز این موضوعات میتوان نحوه دکوراسیون اتاق ها و دفاتر کاری ، اتاق کودک ، اتاق خواب و دکوارسیون آشپزخانه را نام برد که به مرور و در سایر مقالات به معرفی آنها می پردازم. و درست بر همین مبنا، یک دکوراسیون اصولی و مناسب، می تواند راه حلی عالی در بهبود وضعیت زندگی و افزایش راندمان کاری ما باشد.

 • خرید وسایل برحسب نیاز و گنجایش فضا و سبک انتخابی
 • دکوراسیون مدرن
 • BRIGHT BAZAAR
 • فضای کار
 • STYLE BY EMILY HENDERSON
 • HE EAST COAST DESI
 • بازسازي و نوسازي
 • وسایل جانبی

kitchen decorationدرباره ی کالیته رنگ بیشتر بدانید . خود مقوله معماری و دکوراسیون داخلی منزل به بخش های فرعی مختلفی تبدیل می شود که در زیر به آنها اشاره می شود. سرویس بهداشتی یکی از نقاط خصوصی خانه به شمار میرود که دارای دیزاین داخلی خاص خود است. میتوانید با ترفندهای ساده و کم هزینه زیر، دکور سرویس بهداشتی خانهتان را تغییر دهید و حال و هوای جدیدی به آن ببخشید. آشپزخانه ای که هر روز قلب تپنده خانه بوده و میزبان اعضای خانواده است نیز می تواند دکوراسیون خاص و شیک مختص به خود برای مثال دکوراسیون داخلی منزل ایرانی را بگیرد. برای آشنایی با انواع مدل های محبوب برای طراحی آشپزخانه دلخواه مانند فرم های U شکل و L شکل این مقاله را بخوانید. کابینت یکی از عناصر مهم آشپزخانه است که طراحی دکوراسیون داخلی آن می تواند انرژی خوبی روی شما در حین آشپزی بگذارد. برای آشنایی با انواع دکوراسیون کابینت نیز می توانید این مقاله را بخوانید. یکی از موضوعاتی که در این مقوله وجود دارد این است که گاهی واژه طراحی داخلی با دکوراسیون داخلی منزل اشتباها به جای هم به کار برده می شود.

دکوراسیون خانه نظرات و راهنما

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی ورودی راهرو اتاق خواب بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
مجله آموزشی و تکنولوژی همراه با راهنمای خرید لوازم خانگی، لپتاپ استوک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، پزشکی و دندانپزشکی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 62
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 43
 • بازدید امروز : 124
 • باردید دیروز : 51
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 614
 • بازدید ماه : 175
 • بازدید سال : 11,654
 • بازدید کلی : 17,034