loading...
مجله تکنولایف
فرزاد رسولی بازدید : 27 سه شنبه 27 دی 1401 نظرات (0)

آجر تصفیه کننده هوا

Air Purifierاما عمده این فیلترها مکانیزمی شبیه به لامپ UV دارند و به نظر میرسد با توجه به تجربه شرکتهای بزرگ تولید کننده دستگاههای تصفیه هوا، استفاده از فیلترهای هپا و کربن اکتیو، گزینههای تصفیه هوا شیائومی pro 4 مطمئنتری باشند. همانطور که گفته شد، بسیاری از برندهای معتبر سازنده دستگاههای تصفیه هوا از فیلترهای هپا برای تصفیه هوا استفاده میکنند. در این روش تصفیه هوا، هوا از طریق فنها به درون دستگاه مکیده میشود. بنابراین فن دستگاه تصفیه هوا، تعیین کننده قدرت دستگاه است. برای آنکه هوای اتاق با سرعت مناسبی تصفیه شود، دستگاه به یک فن باکیفیت نیاز دارد. شرط استفاده از یک فن باکیفیت این است که اندازه دستگاه تصفیه هوا به قدر کافی بزرگ باشد. بنابراین بسیاری از دستگاههای تصفیه هوایی که اندازه کوچکی دارند، احتمالا از فنهای ضعیفتری استفاده میکنند. همچنین فیلترهایی که ظرفیت بالایی دارند، معمولا اندازه بزرگتری دارند که در دستگاههای کوچک امکان استفاده از آنها وجود ندارد. آلودگی در هر شهر و اقلیمی، هویت متفاوتی دارد.

Air Purifierآیا دستگاه تصفیه هوا از برق زیادی استفاده می کند؟ دستگاه های تصفیه کننده هوا دستگاه های دوستدار انرژی هستند. یک دستگاه تصفیه هوا با اندازه متوسط به طور متوسط 50 وات برق مصرف می کند. بیشتر قدرت توسط فن تصفیه هوا تامین می شود. برای تصفیه هوا فیلترهای مختلفی در بازار وجود دارد که فیلتر هوای هپا یکی از مهمترین این فیلترها محسوب می­شود. تاثیر فیلتر هپا برای تصفیه هوا از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا جنس این فیلتر از الیاف است و این توانایی را دارد که ذرات آلاینده بسیار ریز را به خود جذب کند. در حقیقت می­توان گفت هر کدام از فیلترهای تصفیه هوای موجود در بازار، برای از بین بردن ذرات مختلف طراحی و تولید می­شوند و کاربرد مخصوص به خود را دارند. مهمترین بخش در دستگاه تصفیه هوای خانگی، فیلتر است؛ زیرا مسئولیت اصلی پاکسازی هوا در سیستم تصفیه هوا را برعهده دارد. نحوه پاکسازی در این دستگاه هم به این شکل است که هوای ناسالم وارد محفظه سیستم میشود و پس از عبور از فیلترهای تعبیهشده در دستگاه، عمل غربالگری صورت میگیرد، درنهایت هوای عاری از آلایندهها تولید میشود.

It's همه چیز درباره (The) تصفیه هوا

سیستمهای تصفیه هوا خانگی چه هستند؟ سیستمهای تصفیه هوا خانگی به دستگاههایی گفته میشود که میتوانند آلودگیهای هوا را تا حد زیادی از بین ببرند. همانگونه که دستگاه تصفیه آب، با داشتن فیلترهایی انواع آلایندهها را به خود جذب میکند، دستگاه تصفیه کننده هوا نیز با جذب آلایندههای فیزیکی و شیمیایی موجود در هوا، هوایی سالم را برای افراد محیط به ارمغان میآورد. گفته میشود. عملکرد مهم تصفیه هوای منزل و یا تصفیه هوا در سایر محیطها، ضدعفونی کردن محیط است. دستگاههای تصفیه هوا انواع مختلفی دارند که بسته به حجم فضا مورداستفاده قرار میگیرند. در ادامه خواهیم دید که دستگاه تصفیه هوا چگونه کار میکند. دستگاه تصفیه هوا چگونه کار میکند؟ سیستمهای تصفیه هوا خانگی دارای فیلترهایی هستند که انواع مختلف آلودگیها را به خود جذب میکنند. از مهمترین انواع فیلترهای مورداستفاده در این دستگاهها میتوان به فیلتر کربن برای از بین بردن سموم و آلایندههای شیمیایی و فیلتر هپا برای فیلتر ذرات معلق بسیار ریز اشاره کرد. برخی از دستگاهها با اشعه ماورابنفش آلایندهها را از بین میبرند و برخی دیگر با یونیزه کردن هوا به پاکسازی آن کمک میکنند.

چرا تصفیه هوای منزل مهم است؟

دستگاههایی که با تکنولوژی یونیزه کردن کار میکنند، یونهای منفی توسط دستگاه تولید میشوند که با ذرات معلق و آلایندهها واکنش داده و آنها را از حالت معلق خارج کرده و از هوا جدا میکنند. در برخی از دستگاهها از تکنولوژی ازن استفاده میشود؛ به این صورت که با تولید گاز ازن هوای محیط ضدعفونی میشود؛ چون این گاز خاصیت ضدعفونیکنندگی بالایی دارد. بهترین دستگاه تصفیه هوا کدام است؟ چرا تصفیه هوای منزل مهم است؟ حال که دانستیم بهترین دستگاه تصفیه هوا کدام است و دستگاه تصفیه هوا چگونه کار میکند میخواهیم ببینیم که اصلاً چرا تصفیه هوای منزل توسط سیستمهای تصفیه هوا خانگی اهمیت دارد. است که همگی میتوانند در میانمدت و بلندمدت عامل بروز بیماریهای خطرناکی شوند. بنابراین با استفاده از تصفیه هوای منزل توسط بهترین دستگاه تصفیه هوا میتوان نقش مهمی را در پیشگیری از مشکلات ایفا نمود و این مسئله برای سلامت کودکان و سالمندان به دلیل حساسیتهای خاص سنی اهمیت ویژه دارد. چگونه میتوان یک دستگاه تصفیه کننده هوا عالی خریداری کرد؟

این سیزده نقل قول های الهام بخش به شما کمک می کند زنده بمانید در تصفیه هوا جهان

آیا این دو دستگاه تفاوتی واقعی با یکدیگر دارند؟ در جواب باید بگوییم که دستگاه تصفیه هوا و دستگاه بخور کاربرد متفاوتی دارند. دستگاه تصفیه هوا، هوای محیط داخلی را تا میزان 99% از انواع آلودگی های معلق در هوا پاکسازی می نماید، اما تغییری در سطح رطوبت محیط ایجاد نمیکند. از این دستگاه برای بهبود مشکلات سلامتی مربوط به هوای خشک و همچنین کاهش الکتریسیته ساکن در منزل استفاده میشود. همچنین استفاده از بخور خانگی در کنار یک دستگاه تصفیه هوا بهترین انتخاب برای بهبود کیفیت هوا بخصوص در ماههای سرد سال می باشد و میتواند کمک فراوانی به حل مشکلات مربوط به فصل سرما نماید. اگر منزل شما دارای شومینه است، در هنگام آلودگی هوا، حتی در صورت بسته بودن کامل پنجره های دوجداره UPVC، سنسور تشخیص میزان آلودگی هوای دستگاه فعال شده و بصورت اتوماتیک دور دستگاه تصفیه هوا را زیاد می کند! علت آن هم اینست که از لوله شومینه (در صورت خاموش بودن) هوای سرد آلوده از طریق بام به داخل واحد شما منتقل می گردد! بنابراین بهتر است دستگاه تصفیه هوا را بین شومینه و پنجره های پذیرایی خود قرار دهید! قیمت کلیه دستگاه های تصفیه هوا ارائه شده در گرمگاه به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است . مراجعه به مراکز معتبر فروش نیز از نکات مهم خرید دستگاه تصفیه هوا می باشد، چرا که در غیر اینصورت ممکن است در ریسک نداشتن گارانتی معتبر و همچنین بی بهره ماندن از خدمات پس از فروش قرار بگیرید. امیدواریم راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا شرکت ما به شما در انتخاب مناسب برای منزل خود مفید واقع گردد. این دستگاه مانند دیگر محصولات علاوه بر گارانتی از پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش گسترده این شرکت در سراسر کشور برخوردار می باشد. کارشناسان فروشگاه اینترنتی گرمگاه آماده پاسخگویی سوالات شما در مورد کلیه تجهیزات و امور تاسیسات ساختمان می باشند.

Air Purifierبهتر است بدانید همانند هر محصول دیگر این دستگاه نیز انواع مختلفی دارد و بسته به مدل، ظرفیت و فیلتراسیون خود قادر به جذب، پالایش و تصفیه هوای محیط پیرامون می باشد. برخی مدل های دستگاه تصفیه هوا دارای نمایشگر میزان آلودگی هوا بوده و برخی دیگر علاوه بر پاکسازی هوا و جذب ذرات قادر به ضدعفونی فضای پیرامون نیز هستند. در حال حاضر یکی از انواع بهترین دستگاه تصفیه هوا در ایران با در نظر گرفتن گزینه ها و امکانات موجود دستگاه تصفیه هوا رپس مدل RAP-410 است. در صورت تمایل به مشاهده سایر محصولات خوب تصفیه هوا، مجموعه ناین لیست جالبی از انواع بهترین دستگاه تصفیه هوا در بازار ایران را تهیه کرده است که از این لینک می توانید آن را مشاهده کنید. در فیلتراسیون دستگاه های تصفیه هوا از فناوری های مختلفی استفاده می شود که مهمترین بخش برای انتخاب دستگاه است. فضای تحت پوشش هر دستگاه براساس نوع و مدل دستگاه تصفیه هوا متفاوت تصفیه هوا شیائومی 3h است.

Air Purifierاز یکسو دستگاه تصفیه هوا باید با دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشد. اما از سوی دیگر هم باید بتوانید به سادگی از آن استفاده کنید. ابعاد و وزن دستگاه تصفیه هوا چقدر باشد؟ اندازه اتاقی که قرار است دستگاه تصفیه هوا را در آن قرار دهید، چقدر است؟ رابط کاربری دستگاه چقدر برایتان پیچیده است؟ دستگاه چند گزینه تنظیمات دارد؟ آیا میتوانید دستگاه تصفیه هوا را با استفاده از گوشی همراه و یا ریموت، کنترل کنید؟ آیا گزینهای بر روی دستگاه وجود دارد که زمان تعویض فیلترها دستگاه تصفیه هوا به شما اطلاع دهد؟ سطح سر و صدای دستگاه تصفیه هوا چقدر است ؟ سومین معیار مهم زمان انتخاب بهترین دستگاه تصفیه هوا توجه به سطح صدای آن در زمان کارکرد است. هرچند نمیتوانید انتظار داشته باشید که سطح صدای دستگاه در حالت سکوت خانه کاملا صفر باشد، اما به هر حال نباید آزاردهنده هم باشد. به خاطر داشته باشید که سطح صدای دستگاه تصفیه هوا با استفاده از تنظیمات فن قابل تغییر است.

بهترین دستگاه تصفیه هوا در ایران کدام است؟

Air Purifierاما واقعیت این است که وظیفه یک دستگاه تصفیه هوا، پاکسازی هوای محیط باکیفیت بالا است و برخلاف بسیاری از وسایلی که در خانه استفاده میشود، جنبه تزیینی ندارد! مثلا یکی از امکاناتی که برخی از دستگاههای تصفیه هوا ارائه میکنند، وجود سنسور در دستگاه است. این سنسورها قرار است دور فن دستگاه را با میزان آلودگی موجود تطبیق دهند. مسئله بسیاری از این سنسورها این است که دستگاه برای تشخیص میزان آلودگی، تنها هوای اطراف دستگاه را معیار قرار می دهد و آلودگی که دور از دستگاه وجود دارد نادیده گرفته می شود. بنابراین هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا از خود سوال کنید این امکانات جانبی قرار است چگونه کیفیت هوای خانه را بهتر کند؟ و در لحظه خرید، فریب زرق و برقهایی که کمکی به بهبود کیفیت هوا نمیکنند را نخورید. بهترین دستگاه تصفیه هوا در ایران کدام است؟ واقعیت این است که هیچ مرجع معتبری همه دستگاههای تصفیه هوای موجود در بازار ایران را مورد بررسی و ارزیابی قرار نداده و هیچ مقایسهای صورت نگرفته است تا بهترینهای بازار دستگاههای تصفیه هوا مشخص شود. همانطور که اشاره شد، برند IQ Air یکی از قدیمیترین تولیدکنندگان دستگاههای تصفیه هوا در دنیا است. اما محصولات این شرکت در بازار ایران به دلیل مسائل مختلف پیدا نمیشود. حتی در صورتی که بتوانید آن را پیدا کنید، احتمالا باید هزینه بسیار زیادی را صرف خرید آن کنید. در این میان، تولیدکنندگان داخلی درحال تولید محصولات باکیفیتی هستند. به طور مثال شرکت تولیدکننده دستگاه تصفیه هوای نوجان، به عنوان یک تولیدکننده ایرانی، عنوان میکند که در تلاش برای تولید محصولی باکیفیت و قابل رقابت با برندهای گران قیمت خارجی است.

 1. فیلتر اولیه (Pre-Filter)
 2. مجهز به نشانگر میزان آلودگی
 3. میزان مصرف انرژی
 4. سه دور فن ( کم، زیاد، متوسط )
 5. تصفیه هوای غیرفعال
 6. مجهز به صفحه نمایش
 7. صدای کم ( 34 دسی بل )

Air Purifier4- فیلتر کاتالیتیک: مرحله آخر تصفیه هوا در دستگاه سی کی پیور YS-384 ACX استفاده از فیلتر کاتالیتیک می باشد. دستگاه تصفیه هوا با فیلتر فوتوکاتالیستی بر مبنای اکسیداسیون فوتوکاتالیستی (PCO) می باشد. این فناوری در حال ظهور ذرات ریز (0.1 میکرون به بالا) و یا ذرات بزرگ تر و گازهای سمی را به ترکیبات ایمن تر با مضرات کمتر برای سلامتی تبدیل می کند. آیا این محصول برای من مناسب است؟ تصفیه هوا سی کی پیور مدل YS-384 ACX یک دستگاه با کیفیت ساخت شرکت تایوانی ین سان می باشد. این دستگاه تصفیه هوا کاملا هوشمند بوده و دارای ظرفیت بالایی برای تصفیه هوا می باشد. این دستگاه تصفیه هوا علاوه بر اصل بودن و کیفیت بالا در حذف ذرات و آلاینده های موجود در هوا، دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشد که می توان از آن در هر محیط و مکانی استفاده کرد. مزیت اصلی این دستگاه تصفیه هوا فیلتر UV می باشد که از آن برای از بین بردن هر نوع ویروس، باکتری و استریل کردن هوا استفاده می شود. هم چنین دارای موتور قدرتمند سه سرعته می باشد که استفاده از دستگاه تصفیه هوا در محیط های مختلف را امکان پذیر کرده است. تفاوت تصفیه هوا مدل YS-384 ACX با مدل YS-384 ACC که هر دو تولید تایوان می باشند، در فیلتر ضد بو می باشد که در فقط در مدل YS-384 ACC از این فیلتر استفاده شده است. از مزیت های این محصول دارا بودن گواهی اصالت کالا و داشتن تصویر گواهی مبدا می باشد که در تصاویر گالری محصول قابل مشاهده است و همراه با محصول به خریدار ارائه می شود.

 • یک آداپتور AC/DC که خروجی DC آن با تهویه سازگار باشد
 • منطقه تحت پوشش موثر : 35-60 متر مربع
 • کیفیت هوا
 • ابعاد کوچک
 • میزان مصرف انرژی دستگاه تصفیه هوا چقدر است؟

Air Purifierجهت انتخاب و خرید دستگاه تصفیه هوا هون لند ابتدا باید متراژ مکان مورد نظر را در نظر گرفته و سپس مدل دستگاه تصفیه هوا هون لند را تعیین کنید. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات انواع دستگاه تصفیه هوا هون لند با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. انواع مختلفی از دستگاه تصفیه هوا با کیفیت­ها و قیمت­های متفاوت موجود می باشند و قطعا این را می­دانید که یک دستگاه خوب، با کیفیت و کاربردی را نمی­توان خیلی ارزان تهیه کرد. تمامی مدل های دستگاه تصفیه هوا هون لند دارای یک سال گارانتی معتبر می باشند. بنابراین چنانچه در شهرهای بزرگ زندگی می کنید، برای حفظ سلامتی خود و افراد خانواده خود استفاده از دستگاه تصفیه هوا شدیدا توصیه می گردد. برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه هوا خانگی هون لند مدل های زیر را مشاهده و متن راهنمای انتخاب خرید دستگاه تصفیه هوا هون لند را دقیقا مطالعه فرمایید. در سایت تخصصی و مرجع دماتجهیز، اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده انواع دستگاه تصفیه هوا خانگی هون لند با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کالی ناب ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
مجله آموزشی و تکنولوژی همراه با راهنمای خرید لوازم خانگی، لپتاپ استوک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، پزشکی و دندانپزشکی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 62
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 43
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 51
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 512
 • بازدید ماه : 73
 • بازدید سال : 11,552
 • بازدید کلی : 16,932