loading...
مجله تکنولایف
فرزاد رسولی بازدید : 97 پنجشنبه 25 اسفند 1401 نظرات (0)

کوکتل جوانسازی صورت فیوژن F-ANTI-OX

cocktail hydrationکوکتل لاغری درماهیل مخصوص لاغری و چربی سوزی و مخصوص مزوتراپی قیمت کوکتل آبرسانی پوست فیوژن لاغری می باشد. درماهیل LL یک نام تجاری برای تزریق لیپولیز است. این روش به بدنتان کمک می کند از شر چربی اضافی و سلولیت خلاص شود. کوکتل درماهیل LL برای از بین بردن بافت های چربی بکار می رود. این کوکتل بوسیله یک سوزن ریز مستقیما به داخل بافت چربی تزریق می شود. اثر این روش حدودا در هفته چهارم پدیدار شده که در طی این مدت بافت چربی به تدریج حل می شود. روش استفاه کوکتل چربی سوز درماهیل مدل LL : کوکتل لاغری و چربی سوزی Dermaheal LL بوسیله یک سوزن ریز مستقیما به داخل بافت چربی تزریق می شود. این روش تحت شرایط سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود. این روش بدون درد است و می توانید بلافاصله فعالیتهای معمول خود را از سرگیرید. توصیه می شود ۴-۲ درمان در فواصل ۸-۶ هفته ای داشته باشید. مهم است توجه کنید که پس از تزریق نیازی به بانداژ یا پوشیدن لباسهای مخصوص وجود ندارد.

 • و فاکتورهای رشد
 • دارای میکرونیدلینگ استاندارد
 • رفع ترک های پوستی و خطوط چاقی و لاغری
 • هایفو و آر اف چهار بعدی آمریکایی

cocktail hydrationکوکتل زیر چشم مزولایک زیر چشم از پر استفاده ترین محصولات برند مزولایک است. این محصول از مغذی ترین مزوهای زیر مجموعه برند مزولایک می باشد که می تواند آبرسانی به پوست را انجام داده و با ایجاد کلاژن و الاستین و زدودن چربی ، گودی دور چشم را مرتفع کند. در ساختار مزوی زیر چشم مزولایک از هیالورونیک اسید استفاده شده است که همین امر می تواند به آبرسانی و شفاف سازی پوست زیر چشم کمک بسزایی کند. کوکتل لیفت پوست مزولایک مزولایک از مهمترین محصولات مزولایک به شمار می آید. استفاده از کوکتل لیفت مزولایک ، افتادگی و شل شدگی پوست در صورت ، گردن و سایر نقاط بدن را می تواند رفع کند. استفاده از این راه برای لیفت و کشیدگی پوست یکی از بهترین راه های جوانسازی و زیبایی بدون هرگونه ریسک و عوارض جانبی می باشد. انتخاب محصولات مزوتراپی مزولایک متناسب با مشکل و نیاز پوستی می تواند در مواردی چالش بر انگیز باشد.

{درست است} راست روش درباره صحبت کردن کوکتل لیفت و وجود دارد دیگری روش...

همچنین کوکتل لیفت علاوه بر استحکام پوست دارای اثر پر کنندگی به وسیله هیالورونیک اسید می باشد.با هانیس شاپ همراه باشید تا با ویژگی ها و کاربرد بیشتر این محصول آشنا شوید. کوکتل لیفت مزولایک یا کوکتل مزوتراپی کوکتل هایی هستند که از پیری زود رس پوست جلوگیری می کند و باعث جوان سازی آن می شوند. مزولایک ، پپتید ها و فاکتورهای رشد است .باعث مسدود شدن رادیکال های آزاد، رفع چین و چروک ها، سفتی پوست، افزایش حجم و رطوبت ، تقویت سنتز کلاژن و روشن شدن پوست می شود. پوست بدن بعد از گذشت سال ها دیگر شادابی خود را نخواهد داشت و دچار افتادگی می شود. این مشکل در افرادی که رژیم های سخت می گیرند بیشتر به چشم می خورد. بسیاری از کسانی که پوستشان می افتد و آویزان می شود، تصور می کنند این مشکل راه حلی ندارد و آن را ناشی از روند طبیعی افزایش سن می دانند.

چگونه میتوان یادگیری کوکتل لیفت

اولتراپی (Ultherapy): در این روش با استفاده از امواج اولتراسوند حرارت را به لایههای عمیق پوست منتقل میکنند که باعث سفتشدن پوست میشود. میکرونیدلینگ (Microneedling): در این روش با استفاده از امواج رادیوفرکانس، ارسال حرارت را به پوست ارسال میکنندکه باعث تحریک کلاژنسازی شده و پوست را سفت میکند. مزوتراپی لیفت صورت (Mesotherapy): در این روش ماده مزو را به صورت زیر پوستی به پوست تزریق میکنند که ترکیبات مورد نیاز پوست را به پوست رسانده و باعث سفتشدن پوست میشود. این روش عوارضی ندارد و جای زخم باقی نمیماند. با توجه به توضیحات داده شده، در مزوتراپی کمترین میزان تهاجم به پوست انجام میشود که اگر ماده مزو استفاده شده معتبر باشد هیچگونه عوارضی ندارد و میتواند بهترین روش برای لیفت صورت باشد. یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده به نام فیوژن در اسپانیا کوکتلی برای لیفت صورت تولید کرد که تک مادهای است و میتواند به درمان و لیفت صورت بسیار کمک کند. این کوکتل، کوکتل لیفت صورت فیوژن F-DMAE است که حاوی ماده دی متیل اتانول آمین یا همان DMAE است. کوکتل لیفت صورت F-DMAE، به منظور لیفت، مراقبت و ترمیم پوست استفاده میشود و ترکیبات به کار رفته در این کوکتل موادمغذی و موردنیاز پوست هستند و این دلیل که وارد خون نمیشوند عوارضی هم ندارند. ماده DMAE موجود در این کوکتل باعث افزایش سطح کولین در بدن میشود که باعث جوانسازی و شادابی صورت میشود. با افزایش کولین که دارای خاصیت آنتیاکسیدانی است رادیکالهای آزاد را از بین میرود که باعث حفظ آب در بدن میشود که به سفت شدن پوست کمک میکند. با کاهش لیپوفوسین و آراشیدونیک باعث روشنتر شدن پوست میشود و به جوانسازی پوست کمک میکند. باعث تحریک گیرندههای غشایی فیبروبلاسـتها و میوفیلامنتهای سیتوزولهایش میشود. محصولات میتوانند با استفاده از روشهای الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزو و مزونیدلینگ اعمال شود. FACE برای لیفت و جوانسازی صورت استفاده کنید.

کوکتل مزوتراپیگردش خون را تحریک و سم زدایی و تخریب انجام دهد همچنین را افزایش می دهد. به مشکلات گردش خون کمک خواهد کرد و گلو لیپولیز را تحریک میکند که از به وجود آمدن سلول های چربی جدید جلوگیری نماید. ظاهر پوست با پوست نارنجی را کاهش خواهد داد. استحکام پوست را بازیابی کرده و در آخر سیلیس آلی سلولها را تجدید و به بازسازی شان کمک می کند. باعث می شود کلاژن سازی بهبود بخشیده شود. شما برای خریداری کوکتل لاغری ادیپو bcn می توانید به سایت حیان طب توجه نمایید و آن را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید. از ویژگی کوکتل لاغری ادیپو bcn می توان اشاره کرد که در ویال ۵ و ۱۰ میلی متری در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. برای سلولیت، لاغری شکم و پهلو از نوع ١٠ میل استفاده میشود و برای لاغری غبغب و بازو از ۵ میل. هیچگونه نگهدارنده ای در آن استفاده نشده است و ماندگاری بسیار بالایی دارد و با مراجعه به سایت حیان طب می توانید آن را به صورت تکی نیز خریداری نمایید.

 1. جوانساز قوی
 2. به رفع سلولیت کمک میکند
 3. پوست را سفت و شفاف میکند
 4. سفت کننده و لیفت پوست

cocktail hydrationFACE بهترین درمان ضد پیری برای پوست است. هر ویال حاوی ترکیبات فعال و خالص و فاقد مواد نگه دارنده یا سایر مواد شیمیایی می باشد. این فرمولاسیون در مزوتراپی برای جوانسازی استفاده می شود و در میان پزشکان متخصص در درمان پیری پوست کاملا شناخته شده است. سیلیکون ارگانیک ماده اصلی این فرمولاسیون است که اثرات گوناگونی نظیر تحریک سلولی، بلوکه کردن رادیکال های آزاد، آنتی گلیکاسیون، ضد چروک، سفت کننده، تقویت سنتز کلاژن و ضد التهاب را دارا می باشد. کوکتل آبرسان و جوانسازی پوست حاوی DMAE و اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین می باشد که سفت سازی پوست را سرعت می بخشد(همچنین به مرطوب سازی و حجیم سازی پوست کمک می کند). با کوکتل آبرسان و جوانسازی پوست می توان بطور موثری از پیری پوست جلوگیری کرد و جوانسازی طبیعی حاصل شود. مهمترین موضوع در مزوتراپی ماده مزو است که اگر مرغوب و باکیفیت نباشد نه تنها به درمان کمک نمیکند بلکه اثرات زیان آوری را وارد میکند.

5 نکته برای کوکتل آبرسان موفقیت

کوکتل آبرسانکوکتل بوتاکس ام تی ایکس، یک کوکتل جوانسازی پوست است که عموما برای پوست صورت و گردن مورد استفاده قرار می گیرد. و کوکتل بوتاکس از آنجا که غیر قابل تزریق است، برای آن دسته افرادی که از سوزن و جای زخم سوزن های تزریقی هراس دارند مناسبترین گزینه است. کوکتل MTX همچنین قابلیت تزریق با سوزن را نیز دارا می باشد که دو منظوره در نظر گرفته شده است . این کوکتل از غلظت کاملا بالا و مناسبی هم برای تزریق و هم برای استعمال بر روی پوست برخوردار می باشد. از مهمترین تاثیرات کوکتل غیر تزریقی بوتاکس بر پوست، لیفت و کشسانی آن است. کوکتل بوتاکس با آبرسانی به پوست و مرطوب کنندگی آن سبب می شود تا بهترین نتایج صاف کنندگی و رفع چروک را روی پوست، شاهد باشید. و همچنان میوانید از طریق پیج اینستاگرامی بازاردید و رویال پاریس با ما در ارتباط باشید. کوکتل روشن کننده فیوژن پس از آنکه پوست را بخوبی شستشو داده و پاکسازی نمودید، مقدار مناسبی از مواد بوتاکس را برداشته و روی پوست بخوبی ماساژ دهید تا جذب پوست شوند. پس از دو هفته استفاده از کوکتل جوانسازی نتایج جوانسازی و لیفت آن بر روی پوست، قابل مشاهده خواهد بود. استعمال کوکتل بوتاکس به صورت دو بار در هفته، صبح یا شب می تواند نتایج بهتری را برای مصرف کننده حاصل نماید.

در ادامه با (( فروشگاه زیبایی لند )) همراه باشید .:. رفع شلی شکم، بازو، پا و… ما را در اینستاگرام ( اینجا ) کلیک کنید. با استفاده از کوکتل DMAE که ترکیب اصلی کوکتل لیفتینگ پوست فیوژن میباشد؛ میتوان پوست صورت و بدن را به بهترین شکل ممکن مورد رسیدگی و محافظت قرارداد. اصولا برای انواع چین و چروکها و لکههای تیره و حتی افتادگی هایی که به دلیل افزایش سن و یا هر مورد دیگری در پوست صورت و گردن مشاهده میشود DMAE مورد استفاده قرار می گیرد. این نکته را به خاطر داشته باشید که استفاده از کوکتل لیفتینگ پوست فیوژن اسپانیا به راحتی قادر است به رفع افتادگی انواع قسمت های پوست بدن کمک کند. به این ترتیب که برای داشتن اندامی زیبا باید پوستی بدون لک و شل نیز داشت. محصولات برند فیوژن میتواند با استفاده از روشهای الکتروپریشن، فرکشنال مزو، مزوتراپی و مزونیدلینگ اعمال شود. بیوتی لاولی

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
مجله آموزشی و تکنولوژی همراه با راهنمای خرید لوازم خانگی، لپتاپ استوک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، پزشکی و دندانپزشکی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 112
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 57
 • بازدید امروز : 57
 • باردید دیروز : 127
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 814
 • بازدید ماه : 4,241
 • بازدید سال : 20,639
 • بازدید کلی : 39,477