loading...
مجله تکنولایف
فرزاد رسولی بازدید : 9 شنبه 22 اردیبهشت 1403 نظرات (0)

این محصول توسط شرکت فرانسوی آزمایشگاه ویواسی تولید و برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ وارد انگلستان شده است؛ استایلج اولین ژل تزریقی از جنس اسید هیالورونیک با لیدوکائین جهت بی حسی موضعی (لیگنوکائین) و آنتی اکسیدان به شکل مانیتول است که همگی در داخل یک محصول قرار دارند.

استایلج با انواع غلظت های مختلف می تواند بر اساس شدت آفتاب سوختگی و یا ناحیه پوست مشکلات مورد نظر را درمان نماید. استایلج باعث برطرف شدن چین و چروک (پیشانی، خطوط پنجه کلاغی، بینی و چین و چروک اطراف چانه، دهان و غیره) شده، پوست را مرطوب و آبرسانی نموده و امکان تغییر در شکل و زاویه صورت را فراهم می آورد. (استخوان گونه، حفره گونه، حجم دهی به لب و صورت بیضی شکل)

ژل اسیدهیالورونیک غیرحیوانی با لیگنوکائین (لیدوکائین) و مانیتول.

استایلج طیف کلاسیک: S, M ,L و مخصوص لب ها
اصلاح و برطرف سازی خطوط ریز و چین و چروک سطحی
اصلاح چروک متوسط تا عمیق
ترمیم ناحیه اطراف چشم ها
جوانسازی پوست با لیفتینگ پوست شل و افتاده و احیای سفتی پوست
حجم دهی به لب برای بهبود خطوط و زاویه صورت
برطرف سازی چروک اطراف دهان
آبرسانی به لب ها

استایلج طیف حجم دهی: XL و XXL
حجم دهی به گونه و استخوان گونه برای بخشیدن ظاهر جوانتر به افراد
صورت بیضی شکل و تغییر شکل چانه
برطرف سازی کاهش حجم در میانه صورت

محصول آبرسانی و جوانسازی استایلج: هیدرو و هیدرومکس
بهبود آبرسانی پوست، کشسانی و رنگ پوست
تاخیر در روند پیرشدن پوست

طیف محصول “راحتی خاص” با لیدوکائین استالیج: S، M، مخصوص لب ها، L و XL
طیف منحصر به فرد حاوی بی حس کننده (لیدوکائین) و آنتی اکسیدان (مانیتول) در ژل اسیدهیالورونیک با پیوند متقاطع
برای کاهش درد فرآیند تزریق و بهبود آسایش و راحتی بیمار در حین عمل.

محصول حاوی چیست؟


اسید هیالورونیک با پیوند متقاطع شبه IPN + مانیتول:

به صورت اختصاصی برای برطرف سازی طبیعی خطوط و چین و چروک سطحی.

استایلج M و مخصوص لب ها با لیدوکائین

اسیدهیالورونیک با پیوند متقاطع شبه IPN + مانیتول + ۰٫۳ درصد لیدوکائین.

محصولات استایلج حاوی نوعی آنتی اکسیدان به نام مانیتول هستند که به صورت طبیعی در کرفس، زیتون و تمشک وجود دارد و منجر به کاهش عوارض جانبی اسید هیالورونیک می شود (قرمزی و التهاب).

وجود مانیتول به عنوان ماده از بین برنده رادیکال های آزاد باعث محدود شدن رادیکال های آزاد در پوست و محصول تزریق شده می شود؛ که در نهایت احتمال التهاب بعد از تزریق کاهش یافته و از تجزیه ساختار ژل اسید هیالورونیک توسط بدن جلوگیری می شود.

این محصول به چه صورت تولید می شود؟


شرکت ویواسی بر اساس فناوری IPN-LIKE که امتیاز انحصاری آن را در اختیار دارد (شبکه در هم نفوذ کرده) محصولی تولیدی کرده است که دارای دو ساختار است- ساختار الف و ب مونوفازی و ساختار شبه IPN.

این دو ساختار از نظر مکانیکی مستقل از هم هستند، به همین دلیل می توان استایلج را به آسانی تزریق کرده و تراکم گره های متقاطع آن را افزایش و در نهایت ماندگاری این ژل را بهبود بخشید. این روش نیازمند BDDE کمتر (ماده ای که معمولا در اسیدهیالورونیک های دارای پیوند متقاطع به کار می رود) است. و این شرکت مدعی آن است که این روش موثرتر بوده و نتایج آن ایمن تر، ماندگارتر می باشد.

آیا قبل از درمان تست پوست الزامی است؟
هیچ نیازی به انجام تست آلرژیک وجود ندارد.

این محصول دائمی است یا موقتی؟
با توجه به تجزیه اسید هیالورونیک در بدن، موقتی است.

باید توسط چه کسانی استفاده شود؟
صرفا توسط متخصصین با تجربه که آموزش لازم را دریافت کرده اند.

طیف محصول انواع ژل و فیلر استایلج
در مجموع ۷ فرمولاسیون از استایلج وجود دارد.

استایلج هیدرو
(۱۴ میلی گرم اسید هیالورونیک بدون پیوند متقاطع، با سرنگ ۱*۱ میلی لیتری)

با استفاده از تکنیک مزوتراپی برای آبرسانی لایه درم، بهبود کشسانی پوست، جوانسازی صورت، گردن و زیربغل و جوانسازی دست ها به لایه سطحی پوست تزریق می شود. توصیه می شود برنامه درمان شامل ۳ جلسه در عرض ۳ هفته تا یک ماه باشد و درمان نگهداری در فواصل زمانی ۳ تا ۶ ماهه انجام شود تا تاثیر درمان طولانی تر و بهتر باشد.

استایلج هیدرومکس
(۱۲٫۵ میلی گرم/گرم اسید هیالورونیک، سرنگ ۱*۱ میلی لیتری)

با استفاده از تکنیک مزوتراپی پوست خشک/دهیدراته به لایه سطحی پوست جهت آبرسانی فوری و عمیق و یا تجدید ساختار، بهبود کشسانی پوست، جوانسازی صورت؛ گردن و زیربغل و جوانسازی دست ها تزریق می شود. استایلج هیدرومکس نوعی محصول مزوتراپی است و به همین دلیل منجر به درمان نشانه های پیری و آبرسانی پوست می شود و تاثیری بر چین و چروک ندارد.

توصیه می شود برنامه درمان شامل ۲ جلسه باشد- بر اساس شدت دهیدراسیون و با فاصله زمانی ۱ ماهه اجرا شود و در صورت نیاز یک جلسه دیگر دو ماه بعد برگزار شود. برای حفظ نتیجه جلسات منظم توصیه می شود.

استایلج S
(۱۶ میلی گرم اسید هیالورونیک، سرنگ ۲*۰٫۸ میلی لیتر)

این محصول به لایه سطحی تا میانی پوست و چین و چروک سطحی و متوسط، چروک اطراف دهان (پنجه کلاغی)، خطوط اخم (بین ابروها)، چین و چروک ریز اطراف گونه، چروک اطراف دهان، محل تلاقی لب ها در گوشه (خطوط ماریونت) و حلقه های تیره (زیر چشم) در ناودان اشک زیر چشم ها تزریق می شود.

استایلج M
(۲۰ میلی گرم/گرم اسید هیالورونیک، سرنگ ۲*۱ میلی لیتر)

به لایه میانی تا عمیق پوست و برای چین های متوسط تا شدید اطراف دهان و بینی، صاف سازی مناطق چین خورده و آویزان (گونه ها، گردی صورت، چانه)، گوشه دهان (خطوط ماریونت)، چروک گونه، ناحیه گیجگاهی، بینی برای کاهش برآمدگی بینی و یا لیفت لب بالای برای تغییر شکل نرمه گوش تزریق می شود. استایلج ام حاوی لیدوکائین است تا بیمار حین تزریق درد کمتری احساس کند.

استایلج L
(۲۴ میلی گرم اسید هیالورونیک، سرنگ ۲*۱ میلی لیتری)

این محصول به لایه عمیق پوست برای برطرف سازی چین و چروک بسیار عمیق، چروک اطراف دهان و بینی، گوشه دهان (خطوط ماریونت)، جوانسازی دست ها شامل درمان کاهش حجم پشت دست ها تزریق می شود.

استایلج XL
(۲۶ میلی گرم/گرم اسید هیالورونیک، سرنگ ۲*۱ میلی لیتری)

به لایه عمیق یا زیرجلدی پوست برای درمان کاهش حجم صورت، احیای خطوط و کانتورهای صورت، افزایش حجم گونه و درمان پتوز (افتادگی) خفیف صورت (شل شدگی) تزریق می شود.

استایلج مخصوص لب ها

(۱۸٫۵ میلی گرم/گرم اسید هیالورونیک، سرنگ ۱*۱ میلی لیتری)

برای افزایش حجم لب ها، اصلاح خطوط لب، اصلاح عدم تناسب اندازه لب بالایی یا لب پایینی، کاهش خطوط اطراف دهان و یا خطوط بالای دهان (مختص افراد سیگاری) و آبرسانی به لب ها (درمان لب های قرمز خشک) به لایه سطحی تا میانی لب تزریق می شود. محصول استایلج مخصوص لب ها حاوی لیدوکائین است تا بیمار درد کمتری احساس نماید.

موارد منع مصرف انواع ژل و فیلر استایلج

افراد دارای حساسیت شدید به اسید هیالورونیک یا لیدوکائین.

بیماران مبتلا به آلرژی های شدید و دارای سابقه آنافیلاکسی و یا سابقه آلرژی های شدید و متعدد.

مدت زمان اثر (ماندگاری) انواع ژل و فیلر استایلج

بر اساس اطلاعات تولید کننده محصولات مختلف استایلج دارای ماندگاری تقریبی زیر هستند:

استایلج S بین ۹ تا ۱۲ ماه

استایلج M (لیدوکائین) و L بالای ۱۲ ماه

استایلج XL – بالای ۱۲ ماه

استایلج مخصوص لب ها (لیدوکائین)- بین ۶ تا ۹ ماه.

مدت زمان اثر درمانی استایلج کاملا فردی بوده و وابسته به عوامل متعددی مانند نوع و ساختار پوست، سن، سبک زندگی، ناحیه تحت درمان و تکنیک تزریق پزشک می باشد.

عوارض جانبی گزارش شده انواع ژل و فیلر استایلج

اریتمی موقتی (قرمزی)، التهاب، درد، خارش، تغییر رنگ و یا حساسیت در محل تزریق.

قیمت انواع ژل و فیلر استایلج

قیمت فیلر استایلج وابسته به نوع محصول مورد استفاده، میزان سرنگ مورد استفاده از بسته و نوع کلینیک و پزشک می باشد. با این حال هر سرنگ استایلج تقریبا ۲۰۰ پوند به بالا می باشد.

نتایج بالینی قبل و بعد

تصاویر قبل و بعد نشان دهنده بهبود حاصل از مصرف

معرفی ژل نورامیس دیپ لیدوکائین

فیلر (ژل) 1 سی سی کره ای نورامیس مدل دیپ بدون لیدوکائین Filler Neuramis Deep 1CC

ژل نورامیس دیپ Nemuramis Deep محصول کشور کره است و یکی از پرطرفدارترین محصولات این مجموعه کره‌ای است که با استفاده از استانداردهای روز دنیا و همچنین مواد اولیه با کیفیتی تولید می‎‏ شود. ژل نورامیس دارای تاییدیه FDA آمریکا و کره  و EDQM از اروپا می باشد ، همچنین این محصول دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران می باشد.

کمپانی معروف و شناخته شده مدیتاکس که ژل ها و فیلر های متنوعی به بازار عرضه می کند ، اینبار ژل لب نورامیس دیپ را طراحی و تولید کرد. عملکرد مطلوب و فوق العاده این ژل ، سبب استقبال خیلی از افراد شد و به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولات آرایشی ، پزشکی برای تزریق به لب و جوانسازی پوست در همه جهان به شمار می رود.

همانطور که می دانید هر روزه که به جلوتر می رویم ، سن افزاش می یابد و شرایط مختلف زندگی از جمله عادت های غلط ، استحکام پوست کاهش می یابد یا به عبارت بهتر طی این فرایند ، رشته های کلاژن و رشته های کشسان ( ارتجاعی ) تجزیه می شوند. از طرف دیگر در بدن ما به طور طبیعی ترکیب اسیدی به نام هیالورنیک اسید وجود دارد که آن هم با افزایش سن کاهش می یابد و رفته رفته پوست شادابی و شادابی خود را از دست می دهد.

کاربرد ژل نورامیس دیپ :

کاربرد این ژل لب نورامیس را می توان در از بین بردن چین و چروک های عمیق صورت ، برجسته سازی لب و گونه ها و دیگر موارد زیبایی دانست و از قابلیت های این محصول می توان به دارا بودن قابلیت تزریق در چانه ، گونه ، لب ، خط خنده و زاویه دار کردن فک و گونه اشاره کرد.لازم به ذکر می باشد که  این ژل دارای اسید هیالورونیک است و مناسب تزریق برای حجم دهی به لب‌ها، فرم دهی و … می‌باشد.

Neuramis Deep Lidocaine در کانتورینگ و رفع نواحی عمیق و ناهموار روی پوست و نواحی مانند صورت، لب ها، گردن، سینه و دست ها استفاده می شود.

ژل لب نورامیس دیپ لیدوکایین دار

 • حجم  یک سی سی
 • تولید شرکت مدیتاکس کره جنوبی
 • در مدل های لیدوکائین دار و بی لیدوکائین
 • مناسب برای بافت لب
 • رفع چین و چروک عمیق
 • رفع خطوط محیطی اطراف دهان
 • ماندگاری نتایج تا 18 ماه

روش استفاده
فیلرهای پوستی Neuramis Deep Lidocaine دارای ویسکوزیته متوسط هستند. این می تواند بلافاصله و با موفقیت چین و چروک های روی پوست را پر کند و به خوبی روی لایه های پوستی عمیق صورت، گردن، دست ها و ناحیه سینه کار می کند. این با استفاده از فناوری اتصال متقابل سه بعدی تولید شده است و خواص حجمی بالای آن محافظت بیشتری در برابر تخریب زیستی ایجاد می کند. این فیلر را می توان همراه با قلم هیالورون نیز استفاده کرد.

مزایای Neuramis Deep:
Neuramis Deep Lidocaine حاوی ذرات اسید هیالورونیک فیلتر شده است که باعث برجسته شدن آنها می شود و به خوبی در برابر خطوط ریز و چین و چروک صورت شما عمل می کند.
تصفیه در مرحله بالا اسید هیالورونیک باعث ایجاد یک پرکننده طولانی مدت می شود.

 • رشته های متقاطع تاثیر طولانی مدت را تضمین می کنند
 • ایده آل برای پوست های ظریف و مناطق حساس به طور یکسان
 • لیدوکائین روش های بدون درد را امکان پذیر می کند
 • هر محصول حاوی 3٪ لیدوکائین است، یک بی حس کننده رایج که درد و
 • ناراحتی را در طول درمان کاهش می دهد. این یک روش بدون درد و بدون درز را در طول و بعد از درمان تضمین می کند.

Neuromis Deep Lido در کجا استفاده می شود؟
این فیلر را می توان در ناحیه صورت از جمله خط فک، گونه ها و ناحیه ابرو استفاده کرد. همچنین می توان از آن در گردن، سینه و دست ها استفاده کرد.

 • چین های نازولبیال
 • نواحی متوسط تا عمیق
 • گونه ها
 • لب
 • پیشانی
 • قفسه سینه

کاربرد های ژل نورامیس دیپ لیدوکائین دار

> حجم دهی یکسان به لب ها و اصلاح فرم آن

> افزایش ترکیب هیالورنیک بعد از تزریق و رفع چین و چروک ها

> محو شد خطوط پیشانی و خط اخم

> تقویت رشته های کلاژن و به دنبال آ« افزایش استحکام پوست

> بالا رفتن انعطاف پذیری پوست با تقویت و رشد رشته های کشسان

 ژل نورامیس دیپ و حجم دهی به لب ها

همانطور که شاهد هستیم ، تزریق ژل به لب بسیار رایج شده است و ژل ها و فیلر های زیادی توسط کمپانی های مختلف طراحی و تولید شده اند.

اگر بخواهیم یک ژل مطمئن و در عین حال موثر را برای تزریق به کار ببریم ، نورامیس دیپ لیدوکائین گزینه مناسبی است چرا که از یک طرف ماندگاری قابل توجهی دارد به این زودی ها اثر خود را از دست نخواهد داد. توجه  داشته باشید استفاده از این ژل تنها سبب حجم دهی نخواهد شد و در شکل دهی و مشخص کردن مرز های لب بسیار تاثیر گذار است.

برای آن دسته از افرادی که از درد ناشی تزریق ژل نگرانی دارند ، باید بهتون بگم که در ترکیب نورامیس دیپ ، ماده بی حس کننده لیدوکائین وجود دارد که به شکل موضعی ، آن بخش مربوطه را بی حس می کند و فرد بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی احساس نخواهد کرد.

ژل نیوویا

فیلر نیوویا به عنوان یک شرکت زیبایی شناسی پزشکی در سال 2012 تاسیس شد. این برند در قالب یک شرکت چند ملیتی بزرگ در ایتالیا و سوییس به صورت مشترک به فعالیت در زمینه زیبایی و جوانسازی، کارش را شروع کرد در ادامه با رشد و شکوفایی روز افزون ، سایت های تولیدی و شرکت های تابعه خود را در کشورهای فرانسه ، اسپانیا ، لهستان و ایالات متحده تاسیس کرده است.

ویدیو بالا به معرفی برند نیوویا سوییس ، کاربردها و محصولات و پس از آن نحوه تزریق ژل لب نیوویا می پردازد. در این ویدیو می توانیم شرایط قرار انجام تزریق ژل لب برای داوطلبان جوانساز را مشاهده کنیم. شرایط مورد نیاز دیگر در ارتباط با تزریق فیلر ها نیوویا در این ویدیو قابل مشاهده می باشد.

تکنولوژی ساخت ژل نیوویا

ژل نیوویا بر اساس یک فناوری منحصر به فرد کراس لینکر هوشمند ساخته شده است. در ساخت انواع فیلر نیوویا ، فناوری نوآورانه و پیشرفته برای ترکیب دو پلیمر  HA (هیالورونیک) اسید و PEG (پلی اتیلن گلیکول) بکار گرفته شده است. این ترکیب جدید، یک شبکه مکانیکی – رئولوژیکی برجسته را تشکیل داده  و خواص ترمودینامیکی منحصر بفردی بوجود می آورد.

بر خلاف سایر فیلر های هیالورنیک اسیدی که با استفاده از BDDE یا همان بوتاندیول دی گلیسیدیل اتر، کراس لینک شده اند؛ در این فیلر ، عملیات پیوند ذرات هیدروژل هیالورنیک اسید در فضای فسفات بافر با استفاده از پلیمری بسیار جدید و شبکه بندی نو و مبتکرانه  انجام می گیرد. این اتفاق به محصولات، ایمنی و تحمل بالایی می دهد.

ژل و فیلر نیوویا

همچنین نحوه شبکه بندی میکروژل ها فضای محلول فسفات بافر هم منحصر بفرد بوده که باعث می شود ویژگی های مکانیکی و رئولوژیکی فیلر نیوویا بهبود پیدا کرده و حساسیت حرارتی فوق العاده ای را به پرکننده نیوویا بدهد.

فیلر نیوویا چگونه عمل می کنند

فیلر نیوویا دارای خالص ترین شکل اسید هیالورونیک موجود در ژل گرفته شده از باکتری باسیلوس سوبتیلیس است. این باکتری که برای انسان غیر بیماری زاست ، در فرآیندی مبتنی بر مصرف آب ، هیالورونیک اسید تولید می کند. پس از کراسلینک شدن هیالورنیک اسید و پلیمر PEG با استفاده از تکنولوژی جدید در شبکه بندی میکروژل های هیالورونیک اسید در ساختار فیلر نیوویا ، ژل تولید شده از لحاظ ساختار، سفتی ، ویسکوزیته و قدرت حجم دهی با دیگر ژل تفاوت هایی پیدا کرده است.

پس از تزریق ژل به لایه های مختلف پوست ، محلول به شکاف ها و فرورفتگی های پوستی رفته و در آنجا مستقر شده و با توجه به شدت غلظت بالای هیالورنیک اسید در این پرکننده ،می تواند به نواحی هدف ، شکل دهی دهد و باعث ترمیم آن نقاط گردد.

ساختار کراسیلینک ژل نیوویا

تفاوت اصلی بین فیلر ها، غلظت اسید هیالورونیک، قابلیت انسجام(یکپارچگی)، خاصیت کشسانی، چسبندگی، گسترش پذیری و البته ماندگاری آن‌ها پس از تزریق می‌باشد. ژل های منعطف ماندگاری کمتری دارند، درحالی‌که فیلرهای سخت تر ماندگاری بیشتری خواهند داشت. محصولات برند نیوویا بسیاری از این تفات ها را پوشش می دهد.

استفاده از این فناوری جدید در پرکننده های آلی نیوویا، به لطف پلیمر بوتاندیول دی گلیسیدیل اتر ، امکان پذیر است. مواد پرکننده هیالورونیک اسید (HA) به نتایج خوب ، نفوذ کم و کاربرد ایمن معروف است. با این حال موارد نادری وجود دارد که بدن بیمار برخلاف انتظار به آنها واکنش نشان می دهد.

در کل باید به این نکته توجه داشت که ماده کراسلینک کننده و تکنولوژی پیوند دهنده هیالورنویک اسید با محلول فسفات بافر در این ژل تزریق کاملا جدید و منحصر بفرد می باشد.

ویژگی های ژل نیوویا

ژل تزریقی نیوویا با توجه به تکنولوژی ساخت و مواد بکار رفته در آن ، ویژگی های منحصر بفرد و متمایز کننده زیادی دارد. ذرات هیدروژل نیوویا بدون ایجاد فشرده سازی ، متناسب با بافت ها و فضای موجود گسترش یافته و سازگار می شود. هیچ علامتی از کاشت به دلیل خواص بیودینامیکی ماده پرکننده قابل مشاهده نیست و هیچ تغییری در حالت صورت بیماران و یا در حرکات پویای صورت هنگام خندیدن یا لبخند زدن وجود ندارد. در ادامه قصد داریم به تعدادی از ویژگی های این ژل سوییسی اشاره داشته باشیم.

 • ساختاری قوی در زاویه سازی فک و صورت
 • قدرت لیفتینگ بسیار بالا
 • بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده حیوانی
 • حاوی قوی ترین و غلیظ ترین اسید هیالورنیک
 • استفاده از مواد اولیه خاص و مدرن
 • تکنولوژی جدید و منحصر بفرد در کراسلینیگ
 • ماندگاری بالا در حدود 8 ماه به طور میانگین
 • سازگاری زیستی بالا با بدن
 • کمترین تورم در ناحیه تزریق
 • نتایج بسیار طبیعی

 کاربردهای فیلر نیوویا

ژل و فیلر های نیوویا ، دارای کاربردهای اساسی زیادی هستند و می توانند در نقاط مختلف صورت و بدن مورد استفاده قرار بگیرند. این کاربردها گستره ای از جوانسازی بواسطه تزریق ژل و درمان های مزوتراپی را در بر گرفته و طیف وسیعی از نیازهای داوطلبین جوانسازی پوست را پاسخ می دهند.  در ادامه به برخی از کاربردهای ژل پرکننده نیوویا اشاره خواهیم داشت.

اصلاح فرم و ساختار نواحی مختلف صورت

اصلاح ساختار اجزای صورت از کاربردهای مهم ژل نیوویا باشد. این اصلاح شامل  افتادگی یا چین خوردگی پوست روی گونه ها و خط فک و سایر تغییرات شکل صورت را که با افزایش سن ایجاد می شود مانند از دست دادن حجم در شقیقه ها ، مدل چانه یا بینی می شود. همچنین می توان از آن برای بازسازی چانه و خط فک و همچنین بینی استفاده کرد نیوویا ارگانیک که به با استفاده از آخرین فن آوری ها ، اطمینان از خلوص و کارایی بی سابقه آماده سازی ها ، توسعه یافته است.

حجم دهی به بافت پوست

 تزریق ژل حجم دهنده اسید هیالورونیک نیوویا در نواحی مختلف صورت مانند ناحیه مالار برای جوان سازی قسمت میانی صورت در نظر گرفته شده است. در مورد نیوویا یک ماده معدنی بسیار با ارزش بنام هیدروکسی آپاتیت کلسیم وجود دارد که روند کلاژن سازی پوست را تحریک می کند. غلظت هیالورنیک اسید بالای در محصولات نیوویا ، قدرت حجم دهندگی بالایی به این ژل داده است.

حذف خطوط فاین و سطحی

خطوط ریز بخشی طبیعی از روند پیری است. هرچه افراد پیرتر می شوند ، پوست آنها نازک تر ، خشک تر ، و توانایی محافظت از خود در برابر آسیب پذیر تر می شود. این امر منجر به چین و چروک و ایجاد خطوط روی پوست می شود. محصولات نیوویا  باعث از بین رفتن چین و چروک ها می شود ، چشمان خسته، جلوه ای تازه می یابند و پوست مرطوب تر می شود.

بهبود کیفیت پوست

کیفیت پوست معمولاً به ارزیابی کلی پارامترهای پوستی مانند تنگی ، رطوبت و پاک بودن آکنه ، یکنواختی بافت پوست ، یکنواختی رنگ پوست ، وجود حداقل چین و چروک و وجود حداقل جای زخم تعریف می شود. درمان های کلاسیک مزوتراپی فقط به شما امکان می دهد تا به اثر موقتی مرطوب سازی پوست و بهبود ظاهر آن دست پیدا کنید. محصولات نیوویا ، نوعی مرطوب کننده درمانی است که با سه هدف مرطوب سازی، سفت سازی پوست ، ماندگاری.

محصولات مختلف ژل و فیلر نیوویا

محصولات ژل و فیلر نیوویا بر اساس ترکیب خاصی از هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول ، ساخته شده است. به لطف تولید انواع مختلف و محصولات برند نیوویا ،این برند قادر است نیاز پزشکان و بیماران را برآورده سازد. برند نیوویا متعلق به کشور سوییس ، شامل محصولات متنوع و مختلفی متناسب با نیاز داوطلبان جوانسازی پوست صورت می باشد. محصولات شناخته شده برند نیوویا شامل موارد زیر می باشد.

 • ژل اینتنس نیوویا
 • ژل اینتنس لب نیوویا
 • فیلر اینتنس مردان نیوویا
 • فیلراینتنس رز نیوویا
 • مزوژل هیدرودلوکس نیوویا
 • ژل گونه و زاویه فکی استیمولیت نیوویا
 • ژل زیرچشم نیوویا

در ادامه به مهمترین محصولات ساخته شده توسط  برند سوییسی نیوویا خواهیم پرداخت.

ژل اینتنس نیوویا برای زاویه سازی صورت

ژل نیوویا اینتنس حاوی بالاترین غلظت موجود هیالورونیک اسید می باشد که میزان آن 28 میلی گرم در میلی لیتر است. مانند همه پرکننده های نیوویا، این ماده از خالص ترین منبع اسید هیالورونیک (باسیلوس سوبتیلیس) ساخته می شود و به منظور ایجاد یک ماتریس هیدروژل سه بعدی، با پلیمر PEG کراسلینک شده و پیوند می خورد.

ژل اینتنس نیوویا نتایج شگفت انگیزی برای سلامتی و جوانی پوست به همرا په دارد.از این ژل بیشتر برای پر کردن عمیق فرورفتگی پوست (شامل چین و چروک های عمیق و چین های بینی) ، گونه ها ، مدل چانه و بینی و کانتورینگ صورت استفاده می شود.

ژل لیپس نیوویا برای برجسته سازی و کانتور لب

ژل لب نیوویا محصولی برای بافت مخاطی طراحی شده است. ژل لب نیوویا حاوی 24 میلی گرم در میلی لیتر ، هیالورونیک اسید بوده و مناسب برای حجم دهی ، اصلاح فرم ، مدلینگ ، کانتورینگ و احیای مجدد لب ها می باشد.

استفاده از ایمن ترین مواد در فرآیند تولید (BSHA ، PEG) و همچنین فناوری پیشرفته شبکه سازی ذرات هیدروژل نیوویا ، خصوصیات خارق العاده ای به ذرات هیدروژل نیوویا می دهد. این امر باعث می شود خاصیت کشش خوبی در زنجیرهای پلیمر ژل لب نیوویا ایجاد شده و به آن اجازه دهد تا بر فشار مکانیکی لب ها غلبه کند.

ژل نیوویا برای گونه

ژل گونه نیوویا یا همان استیمولیت ،که به ژل زاویه ساز فک هم مشهور است، محصولی با اثرگذاری و پرکنندگی عالی و همچنین تحریک کنندگی زیستی طولانی مدت می باشد. غلظت هیالورنیک اسید در این ژل، 26 میلی گرم در میلی لیتر بوده و دارای 1 درصد کلسیم هیدروکسی آپاتیت است. کلسیم هیدروکسی آپاتیت ماده معدنی که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و قادر به تولید سلول های فیبروپلاست و کلاژن است.

ژل نیوویا استیمولیت بلافاصله با ایجاد فرم و حجم دلخواه ، به تدریج کیفیت پوست را افزایش می دهد. ژل گونه نیوویا هم با استفاده از فناوری IPN  ساخته شده و ذرات میکروژل آن توسط پلیمر PEG کراسلینک می شود. همچنین  هیدروکسی آپاتیت کلسیم مورد استفاده در پرکننده های نیوویا به خوبی در خوشه هیدروژل پخش شده است.

فیلر رئولوژی نیوویا برای زیر چشم

فیلر زیر چشم نیوویا محصولی ارگانیک ، برای رفع و اصلاح چین ها و خطوط فاین زیر و دور چشم و علائم پیری طراحی و تولید شده است. خطوط ظریف و چین و چروک های سطحی به خصوص در پوست جوان. توسط ژل رئولوژی نیوویا براحتی رفع می شود.

 همچنین پرکننده پوستی زیرچشم نیوویا ، حاوی 22 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک مشتق شده از باسیلوس سوبتیلیس است و با پلیمر PEG ارتباط متقابل دارد. ژل زیرچشم نیوویا علاوه بر اسید هیالورونیک ،حاوی اسیدهای آمینه – گلیسین است که خاصیت کلاژن سازی دارد.

مزوژل هیدرودولوکس نیوویا

مزوژل نیوویا ، از بهترین محصولات مزوتراپی است که کیفیت پوست را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. مهمترین اهداف طراحی و تولید مزوژل هیدرودولوکس نیوویا ، آبرسانی ، رساندن مستقیم مواد مغذی به لایه های فوقانی پوست و احیای آن می باشد.

این مزوژل ، در کنار آبرسانی ، تحریک سلول های فیبروپلاست پوست به منظور تولد کلاژن سازی را هم به خوبی انجام می دهد.

خرید بهترین مارک ژل با بهترین و معتبر ترین مارک ها برای تزریق و خرید بهترین مارک فیلر برای پرکردن حفره ها می تواند عمل جوانسازی را برای بیمار تسهیل و مطمعن کند.  قیمت ژل نیوویا متناسب با میزان غلظت هیالورنیک اسید بکار رفته در آن و همچنین کاربرد های هر محصول ، متفاوت و متغیر می باشد. بهتر است قبل از انتخاب محصولات ژل نیوویا ، از کاربرد و غلظت هیالورنیک اسید هر محصول، اطلاعاتی بدست آورده تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته و در نهایت بهترین نتیجه و بازده را بدست آوریم. در ادامه به راهنمای خرید هر محصول برند ژل نیوویا اشاره ا خواهیم داشت.

ژل زاویه ساز فک نیوویا دارای بیشترین غلظت هیالورنیک اسید بوده و به منظور بازسازی حجم بافت از دست رفته پوستی مورد استفاده قرار م گیرد. با توجه غلظت بالای هیالورونیک اسید قیمت انواع فیلر اینتنس در رنج بالای گرانترین محصولات برند نیوویا می باشد.

ژل نیوویا لیپس برای اصلاح بافت و رفع چین و چروک های کانتور لب مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به غلظت متوسط اسید هیالورنیک مورد استفاده در آن ، قیمت ژل لب نیوویا در رنج میانی گرانترین محصولات برند نیوویا می باشد.

ژل گونه نیوویا بیشتر برای بازسازی فرورفتگی های گونه و حجم دهی آن و همچنین اصلاح زاویه فکی از آن استفاده می شود. فیلر استیمولیت نیوویا از پر استفاده ترین محصولات برند نیوویا می باشد. قیمت ژل گونه نیوویا با توجه به غلظت هیالورنیک اسیدش و همچنین طیف گسترده کاربرد هایش ، گرانترین در بین محصولات نیوویا می باشد.

ژل نیوویا زیر چشم به منظور رفع چین و چروک زیرچشم و خطوط پنجه کلاغی مورد استفاده قرار می گیرد. این ژل تزریقی ، کمترین غلظت هیالورنیک اسید و کمترین قیمت را در بین محصولات برند نیوویا دارا می باشد.قیمت فیلر زیر چشم نیووویا در مقایسه سایر ژل های نیوویا ارزانتر است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
مجله آموزشی و تکنولوژی همراه با راهنمای خرید لوازم خانگی، لپتاپ استوک، لوازم آرایشی، دکوراسیون، پزشکی و دندانپزشکی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 112
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 57
 • بازدید امروز : 94
 • باردید دیروز : 127
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 851
 • بازدید ماه : 4,278
 • بازدید سال : 20,676
 • بازدید کلی : 39,514